| puscahoreangaion a întrebat:

TPU!
vreau sa va intreb daca am facut cereri pentru presedinte si administrator, am inteles ca ei trebuie sa raspunda in termen de 7 zile si acestia nu se sinchisesc sa-mi raspunda la cereri din motive doar de ei stiute ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Termenul de 7 zile se refera numai la explicatiile cerute pentru calculul cheltuielilor.
Ti-am raspuns la intrebarea anterioara ca, daca nu primesti un raspuns de la organele de conducere ale asociatiei, te poti adresa compartimentului / functionarului de la primarie insarcinat cu asociatiile de proprietari si apoi la judecatorie.

| puscahoreangaion explică (pentru Ioandelasal):

Ok! domnul IOAN DE LA SAL

| express11 a răspuns:

La primarie, am uitat ce birou, dar te indruma acolo.trebuia sa le cereti nr de inregistrare.in 7 zile trebuie sa raspunda.pot sa riste amenzi mari.