| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa merg la o onaomastica si nu stiu cu ce sa ma imbrac ce tinuta, nu vreau fuste sau rochite vreau ceva lejer. poate ma inspira cineva cu ceva tinute poate cu poze!

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Daca nu preferi jeansii, atunci imbraca niste pantaloni cu talie inalta din bumbac, gri, cu buzunare in fata, stramti pe talie, largi si drepti jos, si o bluza sau camasuta din bumbacel sau satin, in carouri sau dungi, colorata sau cu nuante de rosu, albastru intens sau ciclame.In picioare trebuie sa ai ceva cu un pic de toculet.

7 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Poti sa imbraci niste jeansi drepti, stil pana, stramti cu o bluzita mai lunga baby doll, mov, galbena sau cu imprimeu si in picioare niste balerini draguti, colorati, iar pe deasupra o jachetica scurta sau o geaca din piele.Vei arata super chic;) Sau, o alta idee ar fi sa imbraci niste blugi stramti albi, dar lejeri in acelasi timp cu o bluzita foarte colorata, cu figuri geometrice, sau imprimeu jucaus, floral... uite un exemplu: http://www.hi5.com/......MyPhoto.do

Anna
| Anna a răspuns:

Hm.la gat poti purta eventual un lantisor finut din argint si alege poseta neagra, plic.

| psiholoaga a răspuns:

Niste blugi cu buzunare laterale sau drepti si taiati in genunchi (ah, retro...)si un tricou pe care iti pui un maieu. Depinde mult ce personalitate ai.

| joy a răspuns:

Incearca blugi, cu o bluza draguta si niste pantofiori finuti sau balerini comozi!

| bunica a răspuns:

Pantalon de matase stil fusta si o camase sau o bluza cu taietuta sub piept.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau blugi vreau o tinuta eleganta nu-s ce pantaloni ar merge si ce bluza ce material...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am gandit sa ma incalt cu pantofiori cu putin toculet, pantaloni negri de saten,,, bluza rosie stil camasa cu decolteu si din material de acela lucios rosu cred ca tot saten este...si ceva accesorii l a gat si o posetuta plic rosie merge? ce ziceti?