| Lullabies a întrebat:

Trebuie sa-mi iau laptopul la scoala peste cateva zile si as vrea sa aflu cum sa fac sa arate ca nu exista nici un fisier personal in el. Cum trebuie sa fac? Se face un nou user ? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| RunyXPn a răspuns:

Pai poti sa iti faci un nou user si la principalul user adica pe ala care umblii tu de obicei sa pui o parola si pe celalalt sa il lasi asa fara parola si in userul asta nou nu ai toate fisierele pe care le ai in ala principal (sper ca ai inteleslaughing ) bafta
WIN. XP. Start > Control Panel > User
Accounts > Create New Account.
control panel->user accounts->si trebuie sa ai pe acolo ceva de genul "pick a task" si mai jos intre 2 variante este si "create a new account" dai acolo

| escfreak a răspuns (pentru RunyXPn):

Perfect de acord, dar de preferat sa nu-i dai drept de administrator ci guest!winking

1 răspuns: