| matza2000 a întrebat:

Uita-te bunauoara Samsung Galaxi y duos nu stiu cum sa trimit muzica prin bluetooth cind deschid fisha imi apareredare,adauga la lista de redare, setarea ca ton de sonerie, sterge cautare dar trimite prin bluthon nu este cum pot ma ajutati va rog?

1 răspuns:
| LOLA33 a răspuns:

Deci in primul rand nu intri unde trebuie pentru a trimite muzica, unde ai intrat tu doar o asculti si modifici ce ai spus tu mai sus. tu trebui sa intri in card sa intri in"fisierele mele" si de acolo in "muzica" iar apoi deschizi fisa aia nu stiu cum ii zice dai mai mult si iti apare acolo bluetooth. daca nu ai inteles cum ti.am explicat sa-mi zici