| Λnonymous a întrebat:

mi-am cumparat un Samsung galaxy s duos 2 s7582 si vreau sa stiu:

1. Cum trimit o melodie prin bluetooth? (pot primi melodii, poze prin bluetooth dar nu pot trimite. cand il activez imi gaseste dispozitivele din apropiere dar cand dau pe melodie, si vreau sa o trimit prin bluetooth nu imi gaseste dispozitivul)

2. Cum folosesc mb? am 150 mb pe Orange si nu pot intra pe internet decat prin wifi. am sunat la *100# si am dat la servicii si setari automate. nu mi-a gasit telefonul asa ca am dat pe cautare manuala. am ales setarea pentru internet si mi-a trimis un mesaj de configurare am instalat aplicatia "navigator" am activat datele mobile dar cand intru pe internet imi scrie ca nu exista conexiune.
ce ar trebui sa fac?
FUNDA!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Atat la 1 cat si la 2, le gaseai raspunsul in 10 minute de cautat pe un site extraordinar. Nu trebuie sa ma crezi. Incearca, e gratuit chiar. Site-ul se numeste http://google.ro