Întrebare recomandată | YellowAngel a întrebat:

Un anti virus bun si gratis?

21 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Avast sau dacă folosești un sistem de operare precum Windows 10 de exemplu, nu mai ai nevoie de antivirus.

| YellowAngel explică (pentru Sn4k3):

Nu e gratis. Mi-a gasit probleme, dar sa le elimin, sat bscos banutul

| Denision a răspuns (pentru YellowAngel):

Iti dau eu un antivirus cu licenta.Da-mi o adresa ceva de contact!

| Sn4k3 a răspuns (pentru YellowAngel):

E gratuit o luna, dupa care il reinstalezi (dureaza cateva minute maxim). Are toate functiile (pentru ca il alegi full la instalare) si iti elimina toti virusii. Il am si nu am nici o problema cu el.

| iurii75 a răspuns:

Microsoft security sau avast

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

360 Security, eu pe asta il folosesc si n-am avut niciodata probleme.

| Iunix a răspuns:

Avast - o tâmpenie, am avut o mulțime de probleme cu el, de la faptul că scuturile se blocau uneori pe 0, apărea o amenințare pe care zicea că a blocat-o dar la scanare tot găsea un fișier infectat de acel virus, ediția free de pe site-ul lor era de pe un alt site infect, la instalare mi-a umplut pc-ul de malware.

Recomand Bitdefender Total Security, sau o altă versiune dar NU versiunea free. Celelalte versiuni cu plată sunt gratis 30 de zile, ce vrei mai mult? Plus că e mult mai ieftin decât Avast și alte porcării.

Am folosit Avast timp de 2 ani, așa că știu ce poate, îți zic din experiență că e o porcărie deoarece nu blochează virușii, zice virus blocat dar fișierele sistemului tot se infectează.

| alexwahl a răspuns:

Nu folosesc antivirus. Sunt inutile.

| Nevroza a răspuns:

Windows Defender sau Security Essential

| gamersamp12 a răspuns:

Windows 10. Windows 10 este gratuit si noul windows defender merge mai bine ca 10 antivirus-uri facute Sandwich

| ionutborcea a răspuns:

Defragmenter îmi amintesc că işi făcea treaba dar ai grija cum îl folosesti s-ar putea să stergi tot din pc fără să vrei dacă nu stii unde să dai am pățito pentru că încercam sa am mai mult sapțiu =)

| Denision a răspuns:

Pentru windows or Android?

| dalexbun a răspuns:

Nu intra pe sit-uri rau famate.paza buna e cel mai tare antivirus.

| aannddrreeaa a răspuns:

Bitdefender free edition

| Claudia2018 a răspuns:

Avira free version

| Shadow486 a răspuns:

Eset smart security.

| Sixtina_Madona_1978 a răspuns:

Avira sau Avg.

| ToxicTX a răspuns:

Avast!

| Ioan_Ioan_1998 a răspuns:

Daca ai de la windows 8 in sus nu e nevoie de antivirus, trebuie doar sa activez window difender si gata.
Daca le bagi pe ambele s-ar putea sa mearga greut pc-ul tau