| Andreiws a întrebat:

Un control stb îmi poate lua datele de pe cardul stb dacă a ieșit din perioada valida? Adică dacă la scanat și a văzut ca e cu rosu, imi poate lua datele de pe acel card și să-mi trimită amenda? E posibil ca să-i rămână datele mele?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cum a spus doamna/domnisoara denisa, daca nu ti s-a adus la cunostinta printr-un proces verbal atunci nu iti va veni amenda.
deci poti sta linistit/a

| Denisa0954 a răspuns:

Dacă nu ai semnat vreun proces verbal, nu poate sa ți trimită nici o amenda