| georgya84 a întrebat:

Unde se schimba monedele euro? La ce banca?

13 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Mergi la orice banca si te rezolva angajatii de acolo.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La orice banca, bancile nu percep comision.

| MisterKat a răspuns:

La orice banca! Vezi sa cauti banci sau case de schimb care nu cer comision! happy

Alte răspunsuri
| oooooooo a răspuns:

Sunt si bancomate la care poti schimba monedele euro...

| oooooooo a răspuns:

Clau666:sunt bancomate care schimba monede euro, nu numai bancnote. Asta in Bucuresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm, ti-i schimba, dar nu cu valoarea adevarata a bancnoteihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Bcr sigur poti schimba monede euro!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la Bancpost se schimba monede de euro.

Alte răspunsuri
| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Nu pot sa cred ca toti ati raspuns "la banca". De fapt, toti v-ati dat cu parerea, raspunsul corect este: nicaieri in Romania.La nicio banca nu schimba monede in euro, numai bancnote.big grin

| dana28 a răspuns:

La BCR sigur iti schimba monede euro

| peshan a răspuns:

In Targoviste singura banca la care poti schimba monede euro este tiriac bank