| BUBULINA a întrebat:

Unde trebuie sa ma duc pentru a imi recupera foaia matricola din liceu?

Răspuns Câştigător
| dany1219 a răspuns:

La secretariat...winking

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De unde ai lasat-o ori la liceu, daca nu ai luat-o. Succes si numai bine!

| TommyMiller a răspuns:

La liceul unde ai invatat, bineinteles...doar nu la Mall unde-ti petreci timpul!

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Unde ti-au spus ceilalti mai sus, ce naiba? asta daca n-ai scapat-o intr-o buda...

| cat a răspuns:

La secretariatul liceului pe care l-ai absolvit. Faci o cerere si ti se elibereaza dupa cateva zile.

| adyadyy a răspuns:

Buna,trebuie sa te duci la liceul unde ai invatat u...