| Alexandra123Ale a întrebat:

Urgent! Am google chrome si mereu cand vreau sa-l accesez [ sa intru pe net ] nu imi apare direct google, imi apare alta pagina. si eu trebuie sa scriu www.google.ro mereu. vreau ca atunci cand il accesez sa imi apara direct google dar nu mai stiu unde sa dau. ajutor va rogg. FUNDA + VOTT!

Răspuns Câştigător
| iKronstadt a răspuns:

Start - Control panel - Network and Internet conections - Internet options - scrii in compartimentul gol "www.google.ro" - click pe Apply- apoi confirmi cu OK.