| DeiiaRain a întrebat:

TPU va rog ajutati-ma! Nu stiu ce se intampla cu pagina Google. In loc sa imi apara Google imi apar tot felul de tampenii. Nu stiu cum sa explic. Care aveti intelegeti. Ma Joc un joc numit IMVU de exemplu si in loc de google apara IMVU si altele. Tot ce descarc apare in locul lui Google. Ce sa fac? Cum fac ca atunci cand dau pe Google Chrome sa apara doar pagina Google fara a mai aparea toate tampeniile alea la care trebuie sa scriu tot timpul sus : www.google.ro AJUTOR VA ROG! DAU FUNDA! DAU CE VRETI VOI NUMAI AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Seteaza-ti pagina de pornire ca: ww.google.ro
Probabil ea este acum setata pentru site-ul cu jocul pe care il joci, pentru ca l-ai accesat de multe ori si s-a schimbat.

3 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Schimbă-ți Browserul sau dezinstalează-l și instalează-l din nou.

| Amalia_1295 a răspuns:

Eu am patit asa si te inteleg.Eu am descarcat tot felul de jocuri si tot asa imi apareau tot felul de tampenii. Sfatul meu este sa nu te mai joci jocul ala si sa nu mai descarci jocuri.Pentru ati aparea pagina Google cred ca trebuie sa te duci la cineva care stie acest lucru. Sper ca te-am ajutat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Setetaza ca pagina de pornire google si gata