| Crystysm a întrebat:

Urgent! Care este comanda minecraft sa vezi ce scrie un player pe privat!

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Sa vezi ceea ce iti scrie TIE pe privat? Sau ceea ce scrie ALTORA? Pai, daca vorbim de a doua varianta, atunci nu exista, ca doar nu s-ar mai numi privat, este?

| Crystysm explică (pentru miTzuliK93):

Daca sunt admin cum vad ce scrie cineva pe privat?

| miTzuliK93 a răspuns (pentru Crystysm):

Nu cred ca difera foarte mult de serverele de MMORPG. Deci, pe undeva prin fisierele serverului, ar trebui sa existe un log. Acel log este un fisier text care inregistreaza toata activitatea chatului.

Foloseste comanda /socialspy

| Crystysm explică (pentru miTzuliK93):

Da mersi mult