| george2431 a întrebat:

URGENT! Dau funda! Am o problema,am un cont de steam si nu am mai putut intra o vreme si acu cand int cere steam guard,dar emailul pe care este trimisa fost dezactivat, am apelat deja la steam suport...ma rog stie cineva cum schimb adresa contului de steam si/sau cum reactivez emailul?

2 răspunsuri:
| zNkACAB a răspuns:

Din cate stiu eu nu ai cum, daca nu dezactivai e-mail, aveai o speranta, ca pe e-mail it vine un cod de 5 cifre/litere. daca daca stii intrebarile secrete e o portita de salvare. Incearca sa intri pe cont http://store.steampowered.com/ sperand ca nu iti cere codu.

| Adryan697 a răspuns (pentru zNkACAB):

Am si eu o problema dar e putin mai complicata!
Pe fostul meu telefon am avut steam guard, din nervi l-am rupt in doua, si am ramas numai cu cartele, am bagat-o in alt telefon si vream sa sterg steam guard, am ajus pana la pasul in care imi trimite sms, astept de 2 zile sa imi trimita, am tad si trimite iari si retry degeaba, prima data cand am dat sa imi trimita sms, nu a aparut nicio eroare niciun sms, dar acum apare o eroare cica sa reveni peste cateva minute dar e a-2 zi frt cat sa mai stau?