| aspir69 a întrebat:

Urmeaza sa ajung in Bucuresti, venind de la Turnu Magurele. Cobor la calea 13 septembrie, in autogara langa benzinaria Agip... Trebuie sa ajung la autogara obor. Ce pot sa iau pana acolo, stiu ca mergea trolebuzul 96, dar as vrea ceva sigur!

Răspuns Câştigător
| Cata_Catalina_1990_m5sq a răspuns:

Metroul

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Autobuzul 226 pana la metrou Eroilor si apoi cu metroul in continuare pana la Bucur Obor

| aspir69 explică (pentru anonim_4396):

Ceva mai simplu. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru aspir69):

Eeeee Muiat-is posmagii? laughing))))))). Uita-te pe net la rutele RATB, bate-ti capul pe acolo poate afli, dar nu stiu cat de reactualizate sunt informatiile. Fie vorba intre noi, cel mai bine este sa te orientezi la fata locului. Intrebi si tu lumea ca nu traim in jungla, te vor indruma ce sa iei, unde sa cobori. Mai sunt si oameni amabili. happy