| papushikroz a întrebat:

Va rog frumos dati-mi lista bursierilor Fundatiei Dinu Patriciu la categoria "Inventeaza-ti viitorul". Nu vreau link-ul.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| missbee a răspuns:

Uite ţi-am selectat aici bursierii din Timiş.
http://i30.tinypic.com/2rz7x3p.png

9 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Păi depinde ce oraş te interesează. Pe siteul oficial există un document pdf care conţine toţi bursierii din toate oraşele din România, promoţia 2010-2011. Documentul are 24 de pagini, nu poate fi luat cu copy paste. Ai linkul aici:
https://www.fundatiadinupatriciu.ro/......0-2011.pdf
(e cu tot cu acel "s" de după http, dă-i copy paste în browser)

| missbee a răspuns:

Păi depinde ce oraş te interesează. Pe siteul oficial există un document pdf care conţine toţi bursierii din toate oraşele din România, promoţia 2010-2011. Documentul are 24 de pagini, nu poate fi luat cu copy paste. Ai linkul aici:
https://www.fundatiadinupatriciu.ro/......0-2011.pdf
(e cu tot cu acel "s" de după http, dă-i copy paste în browser)

| maduts a răspuns:

Programul national de burse "Inventeaza-ti Viitorul!"
Elevi bursieri in anul scolar 2010-2011
ALBA
Achim F Betina Florina; Adam I Irina; Anghel N Nicoleta; Arion V Iulia Cristina; Avram V Iuliana; Balea I
Angela Nicoleta; Balea C Maria-Sorina; Balea G Valentina; Balea C Veronica-Cosmina; Barb G Marius-
Gheorghe; Barjuca E Elena; Barstan G Ioana-Cosmina; Bec L Claudia Maria; Bejan G George; Beko A
Emese; Belea G Elena; Beleiu M Iulian Viorel; Bendea V Elena-Daniela; Bercea I Adrian; Bildea V Dana-
Maria; Bildea V Gheorghe; Bildea V Viorica; Birla R Ana-Maria; Birla G Andrada-Maria; Birla S Sorin Ioan;
Birlea I Paul; Bite C Catalin Ovidiu; Bocsa N Adelina-Maria; Bocsa N Maria-Andreea; Bogdan I.D Anca
Ionela; Boglea S Mirela Olimpia; Bolog V Daniel-Vasile; Boncea F.B Adriana-Maria; Bondric V Andreea-
Maria; Bondric V Nicolae; Borlea N Amalia-Liana; Bota C Ioana; Bota V Vasile Valentin; Bota I Bianca Maria;
Botar F.I Ana-Maria; Botar F.I Damaris-Magdalena; Brinduse I Anca-Lorena; Buia A Ioan; Buta A Adriana
Cristina; Cabulea I Cristina Maria; Calin O.C Vlad-Alexandru; Captiu I Ioana Maria; Captiu I Ionut-Radu;
Cârja I Iuliana Maria; Chira I.S Adriana Claudia; Chira M.E Mihaela-Maria; Ciapa S Codruta; Ciorea D Paula;
Ciorea J Marian-Ioan; Cirlea L Paula Larisa; Ciupe I Darius-Mirel; Cordea C Diana-Gabriela; Cordea V
Roxana-Georgiana; Cosma I Ioana Gianina; Costea C Ioana Andreea; Coza C Eduard Andrei; Craciun D
Ovidiu-Iosif; Cret S Alexandra; Cret I Loredana Maria; Cristea V Ana-Virginia; Cristea N Andreea-Maria;
Csegezi D Zsolt-Dezso; Culda N Simona Georgeta; Culda M Simona-Maria; Damian I Denis-Ioan; Danciu C.S
Cristina Lacramioara; Dandea R Mirela Maria; David C Elena-Cristina; Decean G Alexandra-Nicoleta; Decean
G Ovidiu Ciprian; Doroga I Ciprian-Axente; Duciuc I Andreea-Mariana; Dumitras I Andreea Camelia; Egyed
S Alexandru; Farcas A Emese; Gaga D Denisa-Raluca; Gavrila V Bianca Maria; Georgiu S Claudia; Georgiu S
Mirela; Gligor I Andreea Cosmina; Gligor I Ionela-Maria; Gligor V Raluca-Clarisa; Goarna F Andrei-Calin;
Goarna L.L Laura-Mihaela; Goarna D Loredana; Goarna D.S Maria-Aurora; Hadaruga V Luciana-Adina; Han
V.S Ionatan Marian; Hanes P.D Andreea; Ianc C Maria Madalina; Ihutiu N.P Bogdan-Ioan; Ionele N
Loredana Pamela; Iosif D Meyry Daiana; Ispas E Alexandru Iosif; Ispas I Ioana-Lavinia; Iuga M Alina-Elena;
Jeflea N. Nicoleta Daniela; Joldes I.V Alexandru; Joldes N Mihai-Ioan; Jurj E Gheorghe-Florinel; Karsai M.I
Gyongy; Kovacs A Arcadiu Alin; Lasca R Maria-Magdalena; Lazar V Raluca-Emanuela; Leach C Liana; Leah I
Daniel-Ioan; Leah T David-Daniel; Leahu C Crinela; Loghin D Raluca-Adriana; Lup G Maria; Lupsan A.M
Diana Adina; Malai I Voichita-Adela; Marc N Andreea Maria; Marc M.M Gabriel; Marcu N Stefania;
Marginean V Alexandra Maria; Marginean I Ioana; Marginean I Lidia; Marina I Alexandra Larisa; Marina I
Ioana Florina; Maris I Diana; Maris D Sergiu Razvan; Marta V Alina Andreea; Marta V Crina Gabriela; Matei
I Ancuta Simina; Mates I Anamaria; Mihu I Adriana-Ancuta; Mihu I Laura Iulia; Mitu S.D Monica Liliana;
Moldovan G Ildiko-Daniela; Moldovan G Maria-Estera; Moldovan G Adriana; Motora V Anamaria-Andreea;
Motora M Larisa-Ioana; Mucea V Cristina-Elena; Mucea M.I Danut-Mihai; Muntea M Cosmin Sorin; Muntea
M Mihaela Olguta; Muntean G Ana-Maria; Muntean N Nicolae-Ovidiu; Nastase A Diana; Negrean S Teodora
Ioana; Nicula C Alina Maria; Nistor I Anca; Nistor M Madalina Gabriela; Nistor A Norica; Oaida B Daniel;
Oarga N.M Maria Andreea; Obrejan I Andreea-Ioana; Olar A Ana-Daniela; Olar A Estera Alina; Olar A Maria
Claudia; Oltean V Dan-Valentin; Oltean V Ioana-Andreea; Onetiu Paven E Ramona; Oprea T Andreea; Orz
C.V Diana Andreea; Otel V Laura-Ramona; Pantea C Ana-Maria; Pasca I Darius; Pasca I Delia; Pavel C.V
Catalin Claudiu; Pavel C.V Cristina Catalina; Peteleu R.A Cristina Ramona; Petridean R Emilia Ioana;
Petrinca N Daniela-Paula; Petruta V Alexandra Elena; Petruta V.G Andrei Dumitru; Petruta N Ioan; Ples G
Ioana; Plesa I Claudia Alexandra; Plesa C Darius Nicolae; Plesa A Gheorghe-Andrei; Plic I Mihaela; Popa V
Anamaria; Popa C.M Paula; Potinteu N Mihail; Precupeanu G Monica; Presecan G Ioana; Prodan N Ioana;
Rabulea V Ioana-Paraschiva; Raiu N Madalina Maria; Raiu Z Nicoleta; Ratiu I Anamaria; Risteiu A Alexandra
Ramona; Risteiu I Ancuta-Maria; Risteiu A Andreea Simona; Rodean A Teodora; Rof C Iuliana-Cornelia;
Romcea N.M Ioana Daniela; Rosu V Veronica; Rusan I Dan Aurelian; Salau C Oana-Cristina; Schiau V
Mihaela; Scrob T Angela Teodora; Scrob I Stefan; Scrob I Teodora; Selagea I Ioana-Blanka; Selagea I
Vasile Ioan; Seuca I Andreea; Sicoe R.I Mihaela-Elena; Smeu Mare C Elena; Stana P Petronela-Dornia;
Stanus I Lidia; Stinea N Cristina Giorgiana; Takacs S Tunde-Evelin; Tiplea A Raluca Maria; Tiplea S Sofron-
Florin; Toader V Adriana; Toader S.I Andreea-Eugenia; Toader S.I Andrei-Sorin; Toader M Lucian; Todea T
Adriana; Todea T Andreea; Toma I.O Anisoara-Ioana; Toma N Madalina; Tomus V Codruta-Roxana; Tomus
I Diana Iuliana; Tomus N Florina; Trif R Ioana; Trifa G Mihai Gheorghe; Trinc M.E Liviu; Turzai T HajnalkaEva;
Ursu-Corches N Nicoleta; Vasilie N.I Ioan; Vasiu V Vasile-Alin; Virtan D Diana Adelina; Vlad V Andreea
Maria; Vlad T Daniela-Madalina; Vlad V Vasile; Vlazan N Alina-Maria.
ARAD
Achim C Rebeca Flavia; Antohe N Simona Gabriela; Ardelea V Alexandru-Alin; Ardelean A Rut; Aron P Maria
Petronela; Astefanei V Estera Emanuela; Atudoroae D Denisa; Avram S Roxana Maria; Barbatei T Teodora
Larisa; Berce R Andreia-Claudia; Berculean I Bianca-Ionisia; Berindei G Andreea-Anamaria; Bodnariu T
Mihaela; Bodonea P Adrian Bogdan; Bradean P Patricia Simona; Bretean N Bogdan; Buda L.D Naomi Ligia;
Butari I.F Adina-Ioana; Cabau D Maria-Magdalena; Cermeian C Andreia-Cristina; Chrapan A Andreea-
Brigita; Cioara C Lorena; Ciocan C Sanda Ana Maria; Ciupitu G Giorgiana; Cocian G Larisa-Andreea; Coman
C Andreea; Corciu C Emima; Crucean S Andreea-Claudia; Cucer I Dalian Razvan; Dascalu M Alexandru-
Marian; Dubovan E Lea-Krisztina; Dudas I Cosmina Madalina; Duma C Daniela Florica; Gabor D Alexandru
Dan; Gabor I Paula-Evelina; Giurgiu S.S Diana Ioana; Gligor D Alina; Gligor V.V Voichita-Adriana; Guia T.S
Miriam; Hanc N.I Eliza; Hoza B Daniela; Hugeanu S Ana; Iovescu C Raluca; Iuras A Zlatka Rafaela; Jecalo-
Iovanescu R Geanina; Jigau C Emanuela Gratiela; Kazomir I Iosif Sorin; Lacatus F Ciprian; Larionesi E
Emiliana-Viorica; Lukacs I Darius-Iuliu; Lupas R Sergiu Robert; Maris L Adelina Marinela; Martinescul I
Raisa; Mecea T.F Darius Favian; Medrea F Patricia; Memetea F Alexandra Diana; Mesesan N Naomi;
Mihaicuta I Estera Adina; Mihut D Denisa; Miron V Elena-Mihaela; Mot P Dina Ioana; Mot R Teodora; Motiu
C.M Georgiana Andra; Nae A Voicu Corneliu; Neag N Nicoleta-Maria; Negru R Maria Cristina; Olar N Simona
Lavinia; Pacuraru F Andreea; Pavel F Iulia-Cristina; Petreus P Madalina Ioana; Pop P Andrei; Popa E.S Ionut
Sebastian; Popescu M Andreea Paula; Purtan M Elaina Bianca; Risteiu C Dorin Cristian; Rosioru D Roxana
Giorgiana; Roza E Emeric Andrei; Rus I Mariana Ioana; Sallai G Elenita Damaris; Sallai G Gabriela-Adela;
Sass E Miriam; Sirb V Oana; Stancu L.D Adrian Dorel Danut; Stratulat M Mihaela Andreea; Szabo G Eliza
Florentina; Szpisjak S Cristina Elena; Tanislav T.S Cosmin Petrica; Tarce C Gabriel-Marius; Tarce C Paul-
Florin; Teudan V Emanuel-Viorel; Toader T Andreea Patricia; Toader T Tania Denisa; Tole A Laurentiu-
Lucian; Tomoiaga D Estera; Torsin T Mihaela; Toth G Eniko; Unc D Roxana Larisa; Varabiev V.P Valentina
Teodora; Zanfir I Andreea.
ARGES
Adam L Ionela Diana Luciana; Anghel V Adelina Elena; Anghel J Liviu Florinel; Angheloiu M Florina Daniela;
Anton C Cristi Ionut; Arion G Elvira Maria; Babarogu J.V Alina Maria; Babes D Liviu-Leonard; Babes D
Ovidiu-Marius; Babusi I Roxana-Elena; Baciu A Roxana Elena; Badescu E George; Badiloiu I Gabriela;
Badita P Maria Magdalena; Balan C Alina-Roxana; Balan C Cristina-Diana; Bana I Olivia-Claudia; Bica G
Bianca Florina; Binica I Maria; Birzotescu M.I Raluca-Elena; Bloaje Florica N Vanesa Larisa; Bobeanu V
Rahela Alexandra; Boboc G Georgiana-Lavinia; Bodea O Georgiana; Borovina I Ioana Alexandra; Brebu I
Andrei Alexandru; Brojbeanu M Alexandra-Gabriela; Burcea A Valentin Adrian; Burlusi V Raluca Elena;
Busuioc G Ioana Claudia; Buznea O Giulia Ruxandra; Cacenco I Andreea; Casaru S Marius Eduard; Catincu
G Violeta-Monica; Chiritescu M Andreea-Georgiana; Chiru F Elena Florinela; Chita C Ana-Maria; Ciobanete-
Angela Elena; Cioriceanu C Adelina-Elena; Cismaru V Ioana-Miriana; Ciuca V Poliana; Clipa C Mihai
Valentin; Cocora M Marian-Bogdan; Cojocaru A Aurel-Danut; Cojocea V Estera Elena; Constantin M Elena-
Cristina; Coriiu S Luminita Isabela; Coriiu I Alexandra Laura; Cosac C Raluca Elena; Costache G Maria-
Magdaleana; Cotenescu L Alexandru Daniel; Covrig N Constantin-Danut; Cringaru I.S Ioana Bianca; Cucu G
Florin; Cujba D Elena-Larisa; Danciu C.D Florentina Daniela; Despa V Cristina-Elena; Dicu-Elena-Diana;
Dina G Georgiana-Roxana; Doanda C Daniela Alina; Dobra V Iulia Elena; Dobrinoiu N Cristina Gratiela;
Dragan V Victoras; Draganoiu M.I Ana Maria; Draghici I.D Georgiana-Florentina; Dragoi P Mariana; Duicu I
Ana-Maria; Dumitrescu C Adriana-Corina; Dumitrescu I Alexandra; Dumitrescu N Larisa Elena; Dumitru N
Elena-Alexandra; Dumitru N Roxana Mihaela; Dutulescu C.A Remus George; Enache I.I Ion-Iulian; Enache
C Ionut-Alexandru; Enache I.I Liviu; Enache F Adrian; Ene D Cristina-Andreea; Filipoiu I Oana; Floarea F
Elena-Bianca; Florea G Maria-Manuela; Floricica P Daniela-Georgiana; Floroiu T Liviu-Mihai; Fratiman S
Alexandra; Galesanu V Andreea-Elena; Geambasu C Daria-Alexandra; Gheorghe M Mihaela; Gherghe I
Ioana Ruxandra; Gherghina M Luciana; Ghita D Lavinia-Florina; Ghitoiu G Lili-Elena; Grigore V.C Patricia;
Grigorescu R Ramona Mihaela; Grigoroiu M Mihaela-Alina; Guiman C.D Stefania-Rodica; Gulie C Maria
Magdalena; Ilie O Petrisor; Ilie I Roxana-Elena; Ilina C Maria Loredana; Ilinu G Alexandru Gheorghe; Ion V
Claudia Geanina; Ionescu I Elena-Cristina; Ionescu M Ioana Madalina; Iordache C Silvian-George;
Iordachescu V.G Diana Maria; Iosifescu I Maria-Ioana; Iotu F Cristiana-Georgiana; Istrate S Elena-Gabriela;
Ivan M Mihaela-Ionela; Jidovu I Bogdan; Jubleanu I Radu Gabriel; Lazar G Maria-Magdalena; Lazaroiu L
Andrada-Ioana; Leu C.M Ion Anel; Lita E Andreea; Lixandroiu P Andreea-Ioana; Luca D Constantin
Alexandru; Lupu E Alexandra Beatrice; Lupu I Amalia Marina; Lupu I.F Ana-Maria-Georgeta; Marin F
Marilena Crinuta; Marin V.D Virgil Cosmin; Marinescu D Anca Cristina; Marinescu G Iulia Irina; Marinica N
Elena Giorgiana; Marinica N Oana; Matei V Ana-Maria; Matei A Andreea-Elena; Mieluca V Maria Cristina;
Mihalache D Adriana Mariana; Mihalcea I Cristina Georgiana; Mitroi S Adriana-Vasilica; Miu I Andreea Iulia;
Miu S Catalina-Adriana; Moci N Marinela-Georgiana; Moraru G Elena-Roxana; Mosoiu A Alexandra-Eliza;
Murareci M Elena-Gratiela; Musetoiu C Amalia; Neagoe G Andreea; Negrea N Mihaela Georgiana; Nicolescu
I Elena Loredana; Nila E Roxana Elena; Nitu R Iolanda-Elena; Oaie V Cristina-Mihaela; Obagiu F Alexandra
Ramona; Olteanu G Georgiana Alexandra; Olteanu C Vasile Catalin; Olteanu G Constantin-Daniel; Onea C
Andreea-Iulia; Oprea M.L Livia-Ioana; Oprescu C Elena Larisa; Opricescu M Claudia-Iuliana; Ozoiu I.M
Flavian-Ionut; Pana-Alexandra Vasilica; Pana V Alexandra-Elena; Panescu S Simona-Andreea; Pastin A
Adriana-Iuliana; Pavel M Andra; Peleasa G Cristiana Georgiana; Pelmus C Lacramioara Ioana; Perniu I
Iuliana; Pestritu S Ioana Larisa; Pioarca D Diana-Roberta; Pioarca D Rahela; Pitulan C Elena Mirabela;
Pogoneanu G.I Sonia-Maria; Popa I Adelina-Andreea; Preda E Luigya Marinela; Pripici D Stefan-Dorinel;
Puiu G Isabela Georgiana; Pungoi N Maria-Simina; Puscasu E.N Horia Valentin; Radu I Ana-Maria; Radu I
Nicoleta Andreia; Radu I Sandra-Ana-Maria; Ristoiu C Corina-Narcisa; Rosu N.C Maria-Cristina; Samoila A
Ioana Alexandra Andreea; Serban N Alina-Georgiana; Serban F Cristina Georgiana; Sima F Elena-Loredana;
Simion N Eliza; Sirbu F Evans-Andrei; Smadu C Florentina-Raluca; Soroaia G Ileana Roxana; Stancu I Ana-
Maria; Stanescu G Ileana Florentina; Stanica I George Cosmin; State M Alexandra-Elena; Stefan G Diana
Mihaela; Stefan I Ionut Daniel; Stefanescu M Georgiana Aura; Stoian G Isabela-Maria; Stoicescu I Nicoleta-
Alina; Surugiu V Mihai; Tanase M Iulia-Ortansa; Tapu G Georgiana-Iuliana; Tarba C Catalina-Mihaela; Tarba
P Claudia; Tartalea I Mihaela Madalina; Tataroiu A Mariana-Adelina; Teasa V Cristina Maria; Tioc E.V
Alexandru Vasile; Tita-Dobrescu G George-Cristian; Toader T Justina Roxana; Tomulescu N Luiza; Tosa C
Vasile; Trandafir M Contantin-Madalin; Tudor N Andreea-Roxana; Tudora G Livia Georgiana; Tudorache G.N
Diana Gabriela; Ungureanu C Nicoleta; Ursu D Andreea-Simona; Vasile M Florina Georgiana; Vasilescu S
Elena; Velcea C Roxana Alexandra; Vijan C Ancuta Elena; Vijan C Ancuta-Mariana; Vilcoci X Oana-Veronica;
Voinea G Vladimir; Vuta C Mirela Georgiana; Zamfir F Madalina Maria.
BACAU
Ababei V Oana-Elena; Albu N Madalina; Andras I Mariana Ionela; Andrei N Bianca-Mihaela; Andrei A Iulia;
Andronche N George-Nicolae; Anghel C Catalin Constantin; Anghel A Elena-Adriana; Anghel I Oana Maria;
Anghelus E Geanina-Cerasela; Antal K Bianca; Antal Tremurici V Lucian; Anton F Paul; Anton G Sergiu
Beniamin; Antonovici N Oana Florentina; Antuca L Andreea; Apeteri Furdui C Cristina Mihaela; Apostol G
Gheorghe Marius; Apostu V Luiza; Ardeleanu C Andreea Denisa; Ardeleanu E Dorina; Ardeleanu M Mihaela;
Asandei M Madalina Mihaela; Baciu G Costina; Baciu A Iulian; Balaban S Gabriela; Balint I Eszter; Balint I
Ilona; Barbuta G Ioana-Madalina; Bardan E Cosmin Constantin; Bargoanu C Diana; Barla F Lavinia; Barta P
Lucia-Elena; Benchea M Natalia-Antoaneta; Blaj M Alexandra Ioana; Boca N Bianca-Maria; Bogatu I
Madalina-Petrina; Bojidariu S Stefania Andreea; Bostan N.S Sorina-Emilia; Botezatu D Diana-Bianca; Brisca
A Adina-Mihaela; Bruma V Denisa-Andreea; Bruma F Livia Maria; Bucur C Laura-Elena; Budau S Radu-
Stefan; Bulgaru C Elena; Burlisel I Maria-Madalina; Butacu A Iuliana-Mihaela; Buzatu D Florin Vasile; Calin I
Georgiana; Calinescu C.C Teodor Bogdan; Cambei C Ana-Lacramioara; Catauta V Viviana; Cenac I Ionut
Ciprian; Cercel M Ioana-Bianca; Cernat F Ana-Maria; Chelariu C Tatiana; Chira G Ioana; Chira G Maria-
Georgiana; Chitic V Bianca; Ciceu C Silvia; Ciobanu I Marius-Gabriel; Ciobanu V Roxana-Iuliana; Cioloca C
Ionel-Antonel; Ciotlos I Minodora-Iulia; Ciuraru A Simona; Cocianga A Lucia Madalina; Cojocea R Andreea;
Costea G Ana-Maria; Covaci D Vlad; Dalban C Costel-Marian; Danila G Madalina-Georgiana; Diac M Andreea
Georgiana; Dobreanu I Bianca Ionela; Doroscan L Andrei; Dospinescu O Elena-Olivia; Duca C Crina;
Dulcescu V Delia-Andreea; Enache D Diana Ioana; Farauanu T Anca-Laura; Ferariu M Andreea-Karina;
Feraru M Alina-Mihaela; Florea D Diana; Florea C Elena Mihaela; Forcos D Francisca Virginia; Gaman C
Iustina; Gavrila I.I Razvan; Gherasim C Lavinia-Maria; Ghinet S Andreea; Gorea F Bob Eduard; Grigoras V
Vasile-Floris; Habavnic I Andrei-Cristian; Hanganu V Oana-Catalina; Hanu E Madalina Nicoleta; Hanu C
Maria-Magdalena; Harbu M Garofita; Horvat I Irina Andreea; Horvat I Sabina Otilia; Hozit F Valentina
Lacramioara; Iacob N Nicoleta; Ianau S Olivia Monica; Ifrim I Lavinia-Andreea; Iga D Iuliana; Ignat S
Anamaria Lucia; Iordache N Denisa-Ioana; Isar V Cosmina; Isvanca B Irina-Diana; Ivanciu M Mihaela;
Jitaru P Sabina Daniela; Jitaru P Valentin; Jitea C Razvan-Ionel; Jitea V.C Roxana-Maria; Ladaru G Elena;
Laslau G Andreea-Simona; Lin Y Anca-Meili; Luca E Oana-Elena; Lupascu A Maria-Madalina; Lupu C
Cristiana Larisa; Macovetchi C Ana Maria; Maliniciu C Maria Cristina; Manole I Madalina-Elena; Manole N
Monica-Alexandra; Mardare D Bianca-Elena; Mardare S Laura-Maria; Maties A Cornelia; Merlusca C Roxana;
Michea P Paul-Danut; Mihaila R.C Ana-Maria; Miler A Maria; Mindrila C Elena; Miron V Alexandra-Vasilica;
Mititiuc P Cãtãlin; Mitrea I.N Oana Madalina; Mocondoreanu V Diana-Mariana; Mocondureanu D Daniel
Petronel; Moise E Andreea-Veronica; Monacu M.V Larisa; Munteanu N Gabriela; Munteanu I Maria; Muraru
M Mihaela; Muscalu G Ana-Maria; Neghina C Mihaiela; Nour M Bogdan-Cristinel; Olaru I Ioana-Denisa;
Oprea I Elena Diana; Padurariu C Maria; Pascu I Dina; Pascu I Estera; Pavel S.M Bianca-Alexandra; Petrea I
Anamaria-Cristina; Pintilie D Elena-Madalina; Pista M Rita-Cristina; Plesuvu G Diana-Camelia; Popa I Ana-
Maria; Popa V Elena; Porea I Adina Ioana; Pricope A Lavinia-Andreea; Pruteanu P Ana-Maria; Raducea I
Lucia; Rauta C Vlad-Cristian; Rebegea I Alexandra; Roca I Diana; Roman C Carmen-Elena; Roman D.S
Mihaela Roxana; Roncea P Teodora; Roncea P Teofil; Rotariu I Mirela-Ionela; Rotaru E Crina Daniela; Rupii
F Iacinta; Samson G Anca-Mihaela; Sarbusca N Madalina-Florentina; Sarmachi R.L Bianca Luciana; Scarlat B
Aurelia-Andreea; Scortanu I Diana-Alexandra; Socaciu D Ana-Maria; Socaciu D Clara Daniela; Solomon L
Larisa; Sopca N Andreea; Sova C Diana Elena; Spanu D Alexandra-Ramona; Spataru E Emanuela; Spiridon
I Georgiana-Florentina; Stan A Iulia-Mihaela; Stan I Pavel-Emilian; Stan C Roxana-Maria; Stoian C Ana-
Maria; Stoian C Silviu-Stefan; Stoica N Paul Marian; Surugiu N Ioana-Eliza; Tabarcea A Aleodor; Tamas V.V
Adnana-Elena; Tanasa E Cosmin-Emilian; Tanasache C Andrei-Constantin; Tanase V Adelina-Stefania;
Tancau I Veridiana; Teris N Maria-Stefania; Timofte N Alexandra; Timpu I Simona; Timpu-Cuna P Clara;
Timpu-Cuna P Mihaela; Tincu S Alin Iulian; Tincu S Bianca-Catalina; Tintaru D Loredana-Roxana; Toarba F
Diana; Toncu A Raluca Maria; Trandafir O.V Alexandra Ioana; Trofin M Alina-Petronela; Tudureanu G
Sorina Mona; Tuluc M Mihaela; Ulea N Ana Maria; Ulea N Nicolae Andrei; Ursache G Elena-Alina; Venter L
Bianca Lavinia; Zaharia D Elena
BIHOR
Achim R Darius-Calin; Alb G Andreea-Lorena; Anderes C Alexandra-Nicoleta; Aristan A Bianca-Patricia;
Aristan A Madalina-Alexandra; Badea S.O Andrei-Claudiu; Balazs P Norbert Mihaly; Barnos V Violeta; Bente
G Andrei Gabriel; Bila G Daniela; Bitis A Victoria-Ancuta; Bocoi F Florina-Mariana; Bogosi A.J Reka; Bolojan
C Laura-Andrea; Bonchis T Paul; Bonchis A Adrian Sebastian; Borbely C.S Csilla-Kinga; Borbely C.S Ruben-
Zsolt; Boros I Andor-Bernát; Botos V Paula Maria; Bradau I Emilia-Simona; Brandas F Alexandru Florin;
Bredeu I.D Madalina Naomi; Buz F Sorina-Bianca; Buzle G Anca-Delia; Cabau F Delia Florina; Caragilov A
Larissa; Catana I Claudiu Adrian; Chis D Andreea; Chis L.F Ionut Liviu; Chise M Ioana Cristina; Cicortas G
Roxana Bianca; Cioara F Adrian Florentin; Ciorba T.V Eva; Ciucla T.P Laura-Anamaria; Ciupe D Cristina
Emanuela; Ciurdariu T.M Dan; Clostorfeanu M Madalina Clara; Cociuba V Laura-Ana; Cojocaru G Anca-
Alexandra; Condoros I Roxana; Cosma M Mirela-Lacramioara; Costa A Codruta Corina Andreea; Cotrau R.E
Radu; Craciun I Adina-Teodora; Cristea N Alexandra-Lucia; Cseke I Evelyn; Csikos A Adel; Cuc A Alexandra
Florina; Cuciula C Rebeca-Crina; Curta V Alexandra-Loredana; Curta V Andreea-Georgiana; Curta A Nicolae-
Marian; Cutean I Elena-Andrea; Dagau D.M Roxana-Denisa; Derecichei A Denis Emanuel; Dic I Ioana Elisa;
Dobos E Emoke; Dume O.V Ioana; Fechete T.M Tiberiu; Fofiu I.V Dorin Bobi; Foragaciu F Lavinia-Maria;
Gergely Z.A Kamilla; Gheti A Tania; Ghiuro E Flaviu-Eugen; Gogaltan G Nicolae Camil Eugen; Gondor G
Carla Andreea; Gondor G Nicole-Cristina; Grec V Delia; Groza P Paula Georgiana; Gyorgy X Szabolcs; Gyulai
F Norbert; Halasz A Csilla; Halasz S Hajnalka Emese; Hegedus A Eva Csenge; Hering X Gheorghe Claudiu;
Herlas F Florina Denisa; Herteg R Larisa; Holhos C.V Olivia Andrada; Iabloncsik M Miloslava Darina; Iagar I
Oana-Loredana; Igas O.N Ana-Maria; Ile P Madalina-Patricia; Ilyes F Gergo-Ferencz; Ionescu D Isaac;
Irimie I Diana Alina; Juhasz Z Timea Tunde; Jula M Oana Laura Luciana; Jurcut-Edera Claudia; Jurge P
Lucia; Kelemen I Krisztina Johanna; Kenyeres I Aletta Erzsebet; Kiss V Edina; Korosi S Zsombor Kristof;
Kovacs J Jeno; Kovacs I Timea-Erzsebet; Kovacs J.S Viktoria; Kubinyecz F Oana-Nicoleta; Kujbus Z
Julianna; Kulcsar B.C Brigita-Ibolya; Kupe-Florutau C Krisztian Laszlo; Laslau V Denisa-Florentina; Laza V
Alexandra; Lazau N.T Denisa-Tatiana; Madar L Diana-Corina; Magyar D.G Alin; Marchis A Mirabela
Teodora; Marcu G Roxana Georgiana; Martin V Razvan Ionut; Mascas D Teodora; Mateas T Adriana-
Marinela; Matei G Georgiana-Andra; Mihele D Bogdan; Mihuta P Marinel-Petru; Miron F.L Marina-Corina;
Mocuta G Madalina-Daiana; Moldovan I Kitti; Morgovan G Bianca; Morgovan G Larisa; Nedelcu V.O
Melania-Anca; Oancea G Eva-Maria; Olah S Ildiko; Olah S Reka; Olah Z Zoltan; Pandrea D Cristina Florica;
Pantea I Lidia-Violeta-Marina; Pantis E Vinicius; Papik Z Anita Ibolya; Papp L Csilla; Pasca D Cristian-Dorin;
Pasca C Larisa-Claudia; Pascu D Andrada-Emilia; Paul L Ionut; Penyacsek S.P Stefania-Magdalena; Piscoi P
Lidia-Maria; Plastin I.E Isabela-Renata; Pop T Laudicia-Teodora; Popa I .S Anca-Roxana; Popa I.L Carmen
Georgiana; Popa G Georgiana-Ioana; Popa M Ioana-Daniela; Popa Z Liana; Pupaza I.D Estera Claudia;
Purdea P Ligia; Puscau A Adriana-Marioara; Puscau F Florina-Anca; Raduj J Brigitta; Reisz A Anette-Marta;
Rosca G.L Alexandra-Elena; Rotar L Laura Maria; Sabau V Iulia Maria; Sala M Mariana-Georgiana; Sala T.V
Marina-Nicoleta; Silaghi I Laura-Marinela; Sipos I.D Ioana; Somogyi S Szabolcs; Stanciu V Raluca; Szabo M
Ildiko Renata; Szatmari F Eszter-Hajnalka; Szegi I Szilvia; Szilaghi I Peter Istvan; Tabara G Marinela
Andrada; Tent D Bianca; Tent D Denisa; Terebent A Lucian-Vlad; Ticarat F Teofil Adrian; Tirluta A Mirela;
Tirtea F.L Andreea Amelia; Tit G Emanuela Felicia; Toda R Ramona-Cristina; Toderici M Lavinia-Maria; Tont
A Florina-Daniela; Torok A Bernadett Erzsebet; Tuduce A Adela-Maria; Ursadan I Alina-Lenuta; Varga I
Roland-Jozsef; Vesa I Ioana Roxana; Vidican M.I Larisa Laura; Villas J.M Cristina-Maria; Zsarca F George-
Florin.
BISTRITA-NASAUD
Andronesi I Cristina-Victoria; Archiudean N Brindusa Madalina; Avram I.V Robert-Calin; Birta I Ionut Lucian;
Bogdan V Alexandra Susana; Borgovan A Alexandra-Marinela; Borzei E Mirela; Bota D Ana-Maria;
Budelecan G Alina-Catalina; Bugnar E Silvia Varvara; Buia V Bogdan; Bulz V Vasile Adrian; Cailean P Dana;
Cardan V Ionut-Emilian; Cira G Maria Aurica; Circu E Iacob Alexandru; Clapa A Lucian; Cotu N Ancuta-
Niculina; Cretu V Amalia; Curtuius V Danut George; Cusmir D Dana-Gabriela; Danila G Gabriela; Deac M
Helga-Melinda; Donea S Nelu Sorin; Draganut G Maria Georgeta; Dumitru I Madalina; Fagarasan I Maria;
Fontu G Alexandra-Camelia; Gabor I Alexandra; Gagea V Alexandru Vasile; Gavriloaie I Cornelia-Florica;
Georza C Andreea Cristiana; Grajdu V Vasile; Grozav D Geta-Maria; Guzu I Silvia-Viorica; Hangea R Lucian
Marius; Harangus I.M Anamaria; Herinean C Andrei Marian; Hiruta G Floarea; Hiruta I Ioana Ancuta; Horga
D Nastasia; Horoba V Daniel Ovidiu Alexandru; Hoza G Grigore Emanuel; Hoza V.A Lucretia Angelica;
Ilovan D Ligia Debora; Ionut F Maria; Jarda P Paula Ioana; Kelemen-Radu R Alexandra-Gabriela; Lakatos I
Katalin-Judit; Mihaila D Ioana; Moriczi A Renata; Muresan T.D Denisa-Emilia; Nataris S Silvia Andreea;
Neamtu D.A Adriana-Mihaela; Nestiut G Maria; Niculai M Ana; Niculai M Ioana; Niculai M Ravecuta Maria;
Oltean F Ioana-Luminita; Orban S Emese; Paun T Alexandra Teodora; Pavel S Livia; Pop A Andreea-
Cristina; Pop D Oana-Maria; Rosu A Cristian; Rus C Cristina Mihaela; Salak Z Robert-Zoltan; Singeorzan L
Alexandra-Maria; Sorecau A Catalin; Steti E Ana-Maria; Stoian S.D Voichita; Tahis A Daiana Mihaela; Tatar I
Lavinia; Taut I Nicoleta-Alina; Tersanszki S Bianca Raluca; Tomulea I Adriana Floarea; Toth I Maria-Florina;
Treanca V.T Rodica; Turcu M.A Alexandra-Nadina; Urda S Viorica-Adina; Ursa I.A Maria Luminita; Varodi I
Lucretia Narcisa; Vartolomei I Maria; Vartolomei S Saveta; Vlad V Diana-Mihaela.
BOTOSANI
Abuziloaie D Madalina Patricia; Achelaritei G Raluca-Maria; Adochitei M Crenguta-Monica; Adomnicai L
Damaris; Ailenei C.P Ancuta Ioana; Aioanei G Mircea; Aionesei N Georgeta; Amanalachioaie C Andreea;
Amanalachioaie C Silvia-Iuliana; Amarie V Cosmina; Amariei R Rebeca; Anehei E Loredana Ecaterina;
Apascaritei V Albert Natanael; Apascaritei V Betrice; Apascaritei V Elias-Olivian; Arsenie M Monica Gabriela;
Avirvarei C Oana; Avram I Ionut Alexandru; Azamfirei V Anca-Andreea; Babii I Maria-Madalina; Balan G
Carmen-Florentina; Balasanu V Loredana Petronela; Baltariu P Lavinia-Paula; Baltuta C Mihaela Alexandra;
Barariu M Anda-Mirela; Batca E Dragos-Stefan; Belacurencu D Roxana; Bibire-Ioana-Isabela; Bilibau D
Roxana; Bobu L Andreea; Bors I Madalina-Florentina; Bors M Raluca-Florina; Borta M Greta Iuliana; Brai G
Laura; Brehuescu M Andreea Adelina; Brinzei V.V Cosmina Evelina; Bruma D Anamaria; Buhaeanu G.H
Diana-Maria; Buhaeanu G Madalina Elena; Burciu I Adina-Alexandra; Burduja A Andreea-Alina; Burlacu C
Costin-Florin; Buzila V Petronela Cristina; Calancea O Florina-Ramona; Cazacu M Danut-Sebastian; Cazacu
D Otilia; Cazacu D Claudia; Cernusca V Lavinia; Chelariu I.C Alexandru-Ioan; Chetrariu C Elena Andreea;
Chirica M Lavinia-Mihaela; Cintec B Diana Teofana; Ciobanu G Georgiana; Ciridariu V Anca-Mihaela;
Ciubeica M Dan Lorin; Clim V Ecaterina; Cojocariu M.T Ecaterina; Condrea D David-Emanuel; Condrea G.G
Flavius; Cornescu P Andreea-Teodora; Covaliu D Andreea; Cuibar I Dumitru; Culiniuc D.C Claudiu; Dadacus
D Diana-Adelina; Danila H Alina; Danila S Anca; Doroftea I Alexandra; Drobut D Alexandra; Dron D Paula;
Filip-Afloarei R Daniel; Florea C Monica-Emanuela; Frunzete V Corina-Evelina; Frunzete V Madalina-Elena;
Furtuna V Adrian-Virginel; Gheorghiciuc M Gabriela-Ionela; Gireada L Roxana Gabriela; Gologan M Alina-
Madalina; Grigoras M.R Ionut-Alexandru; Grigoras M.R Mihaela-Madalina; Hodan I Gabriela; Hutanu I
Andreea-Madalina; Hututui P Diana; Iacob M Andreea-Mihaela; Iacob D Madalina; Iacob M.T Raluca Ioana;
Ifrim S Oana; Ilas F Marinela; Iovu I Ioana Adriana; Isache C Carmen-Florentina; Ivasuc R Simona-
Teodora; Ivorschi M Claudia; Jijie V Octavian-Virgil; Jitaru A Sabina Maria; Leontescu G Vlad; Livanu L
Andreea; Luca C Cristina-Ionela; Luca A Madalina Florentina; Lupu P Roxana Andreea; Macsim C Ionut;
Macuc P.D Maria-Alina; Marcu S.D Alexandra-Roxana; Mereuta S Madalina-Ionela; Mihalache M Corina;
Mihalache M Florina; Miron M Anamaria; Mocanu D Diana Madalina; Moisuc P Maria; Munteanu V Elena;
Munteanu N Irina-Petronela; Nechifor G Andreea-Ligia-Rodica; Nica C Mihaela-Roxana; Oprisanu I Adina
Ramona; Paduret V Gabriela; Palimariu A Alexandra; Pamparau I Cristian; Pamparau I Delia; Pamparau I
Claudia Magdalena; Pantea V Madalina-Antonela; Patatu D Stefan; Pavel P.A Marinela; Piu D Samuel; Poclid
D Roxana-Simona; Pomirleanu G Catalin Cristian; Popa P Gianina-Camelia; Precob C Ema-Iuliana; Roman R
Andreea-Nicoleta; Roman C Cosmin-Corneliu; Roscaneanu M Diana-Andreea; Rotariu A.R Alexandra
Georgiana; Rotariu C Alexandru; Sadagurschi M Elena-Valentina; Salariu M Diana-Mihaela; Sandu R
Roxana; Sarafim V Andreea; Saviuc R Diana-Ionela; Schiopu D Ana-Maria; Simian T Vlad; Siminiciuc C
Ionela Andreea; Slincu C Oana Maria; Spaiuc G Emanuela; Stiglet G Marian-Catalin; Strimbu E Alina-
Daniela; Stroescu I Diana Catalina; Talpalariu C Diana Elena; Tarnauceanu F Ramona-Mihaela; Tarusi V
Mirela Gabriela; Terciu V Andreea Madalina; Timofti M Mihaela; Turcanu L Andreea Diana; Turiceanu M
Andreea Cristina; Ursache I Iustina; Ursachi C Ioana; Vieriu N Nicoleta; Vieru D Adina Larisa; Vizitiu M
Lavinia-Emilia; Vizitiu M Tania-Emima; Voroneanu M Aura; Vulpe E Loredana – Lavinia.
BRAILA
Biciin M Tatiana; Biciin R Teodora; Bordea M Simona Daniela; Buricea N Madalina Florentina; Buturuga E
Oana-Emilia; Caloian M Dorin Mateut; Cange M Veronica; Chiper N Daniela-Diana; Ciocan S Karla-Mihaela;
Cirligea I Diana-Florentina; Condrut I Madalina Diana; Constantin A Oana Roxana; Costea D Elena Maria;
Culea C Gabriela; Danaila D Miruna Maria; Dobrin N Beatrice Larisa; Draghici C Florentina-Georgiana;
Dragomir P Hristina-Mariana; Duma I Daniela; Duminica G Ramona-Izabela; Dumitras A Filica; Epure M.S
Adelina-Florentina; Flueraru V Iuliana; Gheorghe C Oana-Maria; Grama G Georgeta; Hornet N Alina-
Nicoleta; Ion I Simona-Geanina; Ionita C Denisa; Iordache T Raluca Stefania; Ivanov P Ancuta; Jantea I
Ana Maria; Magarita T Maria-Mihaela; Malinchi S Madalina_Octavita; Manaila N Diana-Loredana; Mardale V
Elena; Mitrea G Andreea Iulia; Moldoveanu S Valentina; Nistor G Daniela-Mihaela; Oprea D Valentina;
Parlog S Georgiana; Patrianca F Iulia Cristina; Pirciulescu C Andreea Laura; Pirciulescu C Nicoleta; Pirlog G
Alina-Andreea; Pisica S Elena-Veronica; Popa V Andreea; Popescu F Loredana; Staret M Valentin; Stegaru V
Nicoleta; Stircu E Vasilica-Violeta; Stoicescu M Georgiana-Ionela; Tanase N Iuliana Florentina; Toica C
Cristina; Tudor N Mihaela; Tutulan N Alina Claudia; Vasii S Ramona-Elena; Vasile C Valentina; Vasile G
Nicoleta; Vlasceanu I Simona; Voicu F Madalin-Alexandru; Zecovici I Corina-Ramona.
BRASOV
Ambrus D Timea-Klaudia; Anghel I Emilia-Ioana; Anghel C Madalina; Antinia G Larisa; Arsu I Lidia; Beleaua
I Marius Alexandru; Bolos A Eduard-Cristian; Bozocea I Valerica; Burian V Monica Sonia; Calin V Maria;
Cercelaru I Maria Oana; Chitac V Geanina; Codrea I Andrei; Cornea M.A Vlad-Mihail; Coscodar G Alexandra;
Dumitrasc A Alexandra Adriana; Fieraru I Bogdan Mihai; Florea N Florin-Iulian; Galan F Adina Maria;
Gheorghe M Andrei Florin; Goia N Alina-Elena; Ilioiu I Maria Magdalena; Iuga V Delia-Elena; Leanca V
Christina Sandra; Leancu V Alexandru-Constantin; Maris G Ioana; Moise I Ana-Maria; Naghi C Daniela
Monica; Olaru G Oana-Elena; Pantilimon S Andreea; Petrisor I Adriana-Marcela; Petrisor I Maria-Andreea;
Popa V.M Dragos; Popa V.M Bogdan; Puia D.I Alina-Maria; Rognean T Dalmonia; Ruszuly M.E Catalina-
Claudia; Spiridon V Catalin-Vasile; Stanculescu C Daniela; Stoianovici M Horatiu Andrei; Streza N.E Nicolae-
Horia; Tantea I Oana Vasilica; Tataru I Ioana-Gabriela; Tisca G Mihail-Gabriel; Toma G Iuliana Petronela;
Trifa D Alexandru Ioan; Turdean I Madalina-Ioana; Vulcu C Dragos Petru.
BUCURESTI si ILFOV
Barbu N Andreea; Beclenas M Ana-Maria; Besleaga D Iustina; Bogaciu C Dana Cristiana; Ciltea G Oana-
Madalina; Ciltea G Roxana-Teodora; Cirstea G Razvan-Alexandru; Dichiu I Cristina; Druga G Andreea-
Cristina; El-Masri A Sumaiah; Francu I Andreea Madalina; Frincu D Simona; Frincu V Ioana-Alexandra;
Georgescu L Adrian-Claudiu; Ghitescu E Patricia-Monica; Grosu G Ruxandra Raluca; Iliescu P Teodora-
Luisa; Ionita I Andrei Ionut; Ionita C Ana-Maria; Luciu Nicoleta; Manolache N Irina-Andreea; Manolache D
Sabina-Ana-Maria; Mihaescu I Alexandra Diana; Mihailescu L.M Monica-Nastasia; Mustetiu B Ioana
Andreea; Naziru V Silvia Marina; Ologeanu E.M Andrei; Oneata I Cristina-Ionela; Oneata I Elisabeta; Otelea
I Daniela Valentina; Pauna F Mihaela Cristina Ana Maria; Petre A Adriana; Petreasca C Sorin Ionut; Popa V
Catalina-Ioana; Radu G Ana-Madalina; Rosca G Alexandru; Rosu C Ramona-Florentina; Rotaru I Cosmina-
Beatrice; Rupa C Ioan Alexandru; Sandu S Maria Anca; Stanciu C Mara Elisabeta; Sturzoiu A Claudiu-
Nouras; Trandafir V Mihaela; Vasilescu T Maria; Zeldea N Cristina Georgiana.
BUZAU
Achim C Daniela-Claudia; Alexandrescu R Beatrice; Alexandru E Alina Mihaela; Antonescu S Raluca Diana;
Apostol T Ionela; Arion A Vasile-Tudorel; Bajinaru G.C Alexandru Mihail; Beteringhe G Alina-Gabriela;
Blidaru F Adelina-Crina; Bratu F Florin-Evelin; Casaru I Elena; Catuneanu V Petruta; Chirica G George-
Cornel; Ciompec M Ionela Daniela; Ciurumelea I Dana-Mihaela; Cojanu G Daniel-Nicolae; Cristea E Iuliana;
Cucu V Andreea Madalina; Davidescu M Violeta-Daniela; Dragoi I Alexandra-Denisa; Ene C Laura Mihaela;
Florea M Madalina-Violeta; Gazdaru F Ionut-Dorinel; Grigore D Diana-Georgiana; Grigore M Elena Madalina;
Grigore S Violeta; Grozea C Giorgiana-Lucia; Habara G Geanina-Florentina; Ion C Georgiana; Istudor M
Alexandra; Jipa D.N Anreea-Roxana; Lazar C Florina-Georgiana; Lemnaru S.V Petronela Gabriela; Lentoiu G
Camelia; Lungu G Elena-Iulia; Lupu A Andreea; Manucu R Roxana-Mihaela; Militaru I Luminita-Daniela;
Radu A Ilie-Iulian; Serban C Maria Elisabeta; Serbanescu V Carmen Elena; Soare I Ana-Maria; Soare I
Andreea Georgiana; Spiridon N Catalina; Stanciu M Alina-Cristina; Statulescu D Maria Alexandra; Stoica C
Marina-Bianca; Stratulat N.F Bianca Oana; Stroe M Mihai-Adrian; Sultan N Tiberiu-Constantin; Toma N
Paula-Sorina; Trifan C Ana-Maria; Tudor I Madalina Iulia; Ungureanu G Elena-Madalina; Untea D Alice;
Virlan I Alexandra; Vlad C Daniela Georgiana; Voicu V Ioana; Zaharia L Elena.
CALARASI
Badea C Ionela; Carbune D Diana-Mihaela; Ciupea N Mihaela Ionela; Coman I Ioana-Irina; Coman I Laura-
Gabriela; Cotinghiu D Julieta-Mirela; Dinita G Carmen-Giorgiana; Doicin G Mirela; Dragnuta F.A Cezar
Bogdan; Druncea I Georgiana; Gradinaru D Simona Elena; Harabagiu D.V Alina Cerasela; Ion C Cristina-
Nicoleta; Iordan M Silvia-Sevastita; Ivan I Florentina; Manole F Ionela Rodica; Martalog D Denise-Catalina;
Matei R Daniela; Miclaus P Mariana; Mihai M Aurel; Mitu G Valentin; Nan G Iulia Valentina; Neagu N Claudia
Cristina; Neagu T Stefania Marilena; Oprea M.A Roxana Veronica; Pana V Adelina-Petronela; Pietrusel I
Iulia-Laura; Piperea V Laura Andreea; Raducanu M Adrian; Rotaru T Alexandra Florina; Staetu N Cristiana
Paraschiva; Stoian C Florin-Madalin; Surdu P Marina Andreea; Ulmeanu C Andreea Corina; Voicu V Emilia-
Georgiana; Voinea G Bianca Elena; Zainea T Ionela-Cristina.
CARAS-SEVERIN
Ardelean M.G Bianca-Ionela; Avramut A.A Adrian Lucian; Barbut N Maria-Camelia; Beg T Emanuela Rebeca;
Bejan E.V Sebastian Flavius; Boboescu M Claudia Adelina; Bumbac D Petru; Chincea N Daniela Maria; Chis
M Vlad; Cocos I Roxana Liliana; Cozma L Luciana-Alexandra; Derlean I Iosefina-Oana; Derlean I Pavel; Din
V Daiana Andrada; Epure N Monica-Maria; Gaina A.A Maria-Larisa; Gavrileac N Petronela-Nicoleta; Glavan F
Roxana-Florina; Grecu R Veronica Alina; Grozav P Andreia-Adina; Grozavu A Silvia; Grumeza C Iulia;
Hinoveanu D.L Lavinia; Imbrescu M Paraschiva; Ion M.N Georgiana Madalina; Jivulescu I.A Razvan; Krocos
V Lorena Maria; Latcu N Bernadethe; Lazar N Nicoleta; Leasa P Cosmina; Marin N Beniamin; Marin N Lidia
Madalina; Melen I Roxana; Nemeti I Madalina Bogdana; Nete C.C Florin; Nicola T Alexandra-Sidonia;
Novacescu T Angela-Niculina; Pasan I Petru; Petcu I.I Emanuela Maria; Pipa I Diana Sorina; Pirciu I Viorel
Damaschin; Plesa V Bianca-Viorela; Prodan T Ionela-Cristina; Romanu P Flavius-Paul; Sporea V Daiana
Schery; Stefaniga A.I Sebastian Aurelian; Stepan F Olivia; Sumanariu G Ariana Florentina; Suveti P.A
George-Eduard; Telescu G Georgiana Hilda; Truican A Angel; Turcescu V Angela-Valentina-Petria; Vargatu
V Steliana-Alina; Visescu I Roberta Reghina; Vladia G Stefania; Zvinca A Dumitrita – Edera.
CLUJ
Albert A Gyongyi-Hedi; Armata I Ana Maria; Armata O Diana Cristina; Armenean D Amalia-Salomeea;
Armenean D Maria Eliza; Badiu I.D Ioana Cristina; Badiu G Mihaita-Alexandru; Balea C Alina Lavinia; Barta
V Noemi; Beian E Emanuela-Andreea; Berendi M Mihaela Marcela; Bozdog P Emanuela Lavinia; Bozesan G
Bogdan-Mihai; Brisan O Anmaria Eliza; Budean O Carmen-Alina; Budusan I Iulia Rozalia; Buturca V Ioana
Maria; Calota I.M Lavinia-Mihaela; Calugar V Ana-Maria; Cheta V Oana-Daria; Ciceu M Alexandra-Maria;
Cioanta I.I Adelina Iuliana; Cioara P Iuliana Florentina; Ciurdaru S.V Ana-Maria-Bianca; Coblisan V Mihaela;
Constantea I Ramona; Cont A Tunde-Ilonka; Craciun E Alexandra Ioana; Crainic D Catalin-Dorin; Cristurean
S Rebeca-Maria; Cserei D Manuela-Ligia; Czira A Izabella; Dan P Daniela; Dan D.G Denisa-Adriana; Dan P
Paula; Dan P Paul-Adrian; Dee M Szidonia-Helga; Dinis G Antonela; Dobocan I Diana Denisa; Dodea I
Ancuta Maria; Dolean T Tabita; Dragan P Andrei; Dragan P Ioana Maria; Farkas T Alexandra Andreea; Filip
I Ioana; Florea C Cecilia Cristina; Gadalean I.D Roxana-Dorina; Gal L Katalin; Gavrus G.M Roxana Catalina;
Giurca M.V Iulia Maria; Giurgiuman M.G Daiana Giorgiana; Gliga R Delia-Krisztina; Greta I Andra Lavinia;
Hadarean N Nelida Gabriela; Hadarean N Nicoleta-Simona; Han A Adriana; Hanachiuc M.F Bogdan-Mihai;
Hanuschi V Miriam; Horvath G.Y Kinga-Szidonia; Ilea T Nicoleta-Victoria; Iurian I Ana-Maria; Iurian M Calin-
Marian; Iurian M Denisa Iulia; Julean I.V Oana; Kovacs S Edina Tunde; Lenocz I Madalina Maria; Ludusan I
Iulia Denisa; Lung D.F Florin-Danut; Mandrut D Danut-Sergiu; Marginean L Madalina; Marinca T.D David;
Maris V.V Daiana-Maria; Marit D Damaris; Mazra'wi R Razan-Roxana; Mirza I.T Iulia Larisa; Mocan R.C
Bianca; Moldovan V Diana-Maria-Margareta; Moldovan G Stanca-Gabriela; Muresan V Adela-Ramona;
Muresan V Ioana; Naciu S Theodora; Neag I Cosmina Niculina; Neag D Doriana; Ners V Iulia-Maria; Nistor
M.C Andreea-Claudia; Onaca T Teodora-Tamara; Onaca T Maria-Irina; Onet I Mihai-Dinu-Decebal; Pintilie I
Flaviu Calin; Pintilie I Ioana-Ramona; Polgar L Sonia-Cristina; Pop G Alexandru; Pop O Bianca-Calina; Pop
A.D Cristina-Iulia; Pop S Daiana-Carmen; Pop A Dorin; Pop B Emilia Maria; Pop G Irina; Pop I Simona;
Popan I Adriana; Popan I Rebeca-Luminita; Popan I Tabita Alina; Puian P Adina-Maria; Puscas A Roxana
Alina; Ramadan N Mihaela; Roman D Oana-Andreea; Rosca A Diana Mihaela; Rus G Damaris-Nicoleta; Rus
I.F Paul Ionut; Rus J Timea-Marcela; Sabau S Sorina-Liana; Santa C Miriam Gabriella; Scrob I Manuela;
Simon K Sonia Evelin; Socaci A Rares Calin; Soporan A Alexandra Ana; Soporan S Sonia-Alina; Suciu I
Paula; Tentea V.D Alisa; Tincu M.S Alexandra-Maria; Toderici A Alexandra; Torok-Czirmay L Zoltan; Trifon
I.S Steliana; Ungur M Denisa Stefania; Ungur I Richard-Alex; Urian D Paul-Danut; Varga A Adrian Gabriel;
Varo V.D Ovidiu-Dorel; Veres A Florina-Alexandra; Vincze-Pal A Agnes; Zirbo A Adina Madalina; Zsebe T
Szilard; Zurgalau R Maria Andreia; Zurgalau R Vlad Alexandru.
CONSTANTA
Alexoae G Laura-Vasilica; Banateanu G.H Marian; Budeanu S Gina Iuliana; Caiali G Arzzu-Ellis; Calin I
Elena-Liana; Ceica V Bianca; Cinteza N Alexandra-Gabriela; Coca R Tiberiu-Leonard; Constantinescu T
Anamaria; Crasmaruc D Ana-Maria; Crasmaruc D Iuliana; Cravanciuc N Alexandra Valerica; Cringus C Ana-
Maria; Cristea V Cosmin Beniamin; Cristea V Lavinia-Elisabeta; Cucu I Ioana Loredana; Danciu I Stefania-
Daniela; David V Elena; Despinoiu M Vlad-George; Diaconu A Luciana-Diana; Dumitrescu S Renata-Florina;
Florea I Alexandra-Maria; Ganea L Elena; Gazi E Adel; Gorcef D Adina Theodora; Gugeanu C Maria
Gabriela; Hurmuzache V Andrada-Codruta; Ion P Maria; Iorucu C Madalina; Ip N Serpil; Ispas E Cristina-
Georgiana; Itu S Mihaela; Iusein F Sengul; Ivan V Bianca Madalina; Jearnea V Alexandra-Elena; Lazar M
Laura Mariana; Lungu C.V Stefana Miruna; Malciu D Adrian; Manea I Livia-Laura; Melicov M Antonia-
Madalina; Mergeani G Sica; Mindroc P Andrei-Alin; Moga G Iuliana; Nastasescu S Ionela; Nedelcu L
Cristina-Florentina; Norocel T Teodora-Camelia; Olteanu V Cosmina-Georgiana; Onea D Andreea; Pamuc G
Iulian-Nicusor; Paraschiv M Mariana-Alina; Pena G Marian; Pirvu C Elena Cosmina; Popa C George
Laurentiu; Popa I Ioana Adriana; Popa I Marius Ionut; Popa C Vasile; Preoteasa C Ionelia Raluca; Raileanu
D Sandu Mihai; Rosu I Otilia; Sivriu I Nicoleta-Laura; Tabetu M Florentina-Loredana; Taranu F Oana;
Taslitchi G Angela-Georgiana; Tescan P Aurelia Stefania; Timpau D.S Nicoleta-Aurelia; Toba G Alexandra;
Tudor P Alexandra; Tudor Z Anca-Mirabela; Ungureanu S Elena Mihaela; Valeanu D Liliana; Voinea M
Mihaela; Zamfir M Alexandra Vasilica.
COVASNA
Babos A Beata; Bakk F Kinga; Bokor Z Agnes; Csorba A Artur Botond; Dimeny T Noemi; Domokos L Zsolt;
Fabian C.S Eszter; Gaitan N.D Stefania; Gyarfas P Renata; Gyergyai T Zsuzsanna; Hejja L Katalin; Huszar Z
Gyongyike; Kersztes G Orsolya; Klara G.Y Izolda; Kovacs O Rebeka; Lorincz I Noemi Beata; Macasazem A.A
Monika; Markos I Imre-Ors; Putyer I Beata; Reti-Izolda; Szabo I Katalin; Terzea A Elena Maria; Tohanean R
Romelia; Torok M Melinda; Veress A Emoke.
DAMBOVITA
Amuza S.G Gabriel; Anca M Adina-Elena; Andrei I Virginia-Nicoleta; Andries S Bianca Emanuela;
Andronache I Catalina; Anghel I.C Florina-Violeta; Anghel I.C Stefania-Claudia; Avram I Georgiana
Andreea; Badea G Alina; Balan C.F Serena-Elena; Baldes I Ionela-Adriana; Bancila M.C Elena Adriana; Birca
M Ionut Constantin; Birdes S Alexandra; Bucur I Andreea Cristina; Bucuroiu M Cristian-Gabriel; Buica V
Cornelui Gabriel; Bursuc G Loredana; Buturuga P Gabriela-Maria; Capanu A Maria Madalina; Carturoiu N
Nicoleta; Cebere V.V Marilena; Chivu F Bianca-Ioana; Cirstea F Georgiana; Constantin M Alexandra-Ioana;
Constantinescu R Andreea; Cotea I Denis-Elena; Cristea G Elena; Curtasu G Alexandru-Vlad; Dan C Cristina
Anca; Dan M.I Georgiana-Maria; Dina N Nicolae Catalin; Dinca I Elisabeta; Dinca T.C Iulia-Madalina; Dobre
M George Razvan; Draghiciu V Beatrice Florina; Dragnea S Harris Mihaita; Ducea I Cosmin-Dorin;
Dumitrescu C Cristina; Dumitrescu L Eduard; Dumitrescu D.A Teodor George; Dumitru L.A Elena-Laura;
Dumitru C Vasile-Sorin; Dumitru G Marius Cristian; Enache I Alexandru-Marius; Enache I Costina Diana;
Ene M Valentina-Adriana; Eremia I Maria-Cristina; Focaru F Denisa-Elena; Georgescu V.R Maria-Magdalena;
Gheboianu R.F Denisa Georgiana; Gheciu M Dana Mihaela; Ghinea E Elena Marilena; Ghita I Iulia Cornelia;
Grigore P Alexandra-Mihaela; Grigore V Cristian Daniel; Guta G Alexandra Bianca; Guta G Jenica Denisa;
Ilie N.S Silvia; Ionica I Marina Izabela; Ionita V Beatrice-Maria; Ionita N Stefan-Cosmin; Iordache A Robert-
Mihai; Ivan I Izabela-Ramona; Lita M Antonia-Cristina; Lois P Diana-Mihaela; Lungu M Alina Florentina;
Lungu G Anca-Maria; Manolache I.C Cosmin Marius; Marcu D Elena-Cristina; Margalina R Ioana-Raluca;
Marin G Georgiana-Ionica; Matache M Mariana; Matei G Ioana-Bianca; Mihai M Andreea-Maria; Mihai I
Mariana; Mihai I Mihaela; Mihai P Naomi; Mihai C Silvia-Izabela; Mihai V Valeria-Madalina; Miroiu I Ioana;
Mitoi M Ioana; Moise M Maria-Gabriela; Moraru P Vicentiu-Costin; Musat I Bianca Giorgiana; Necsoiu I
Robert Alexandru; Necula M Marilena Gabriela; Nedelcu V Bianca; Nedelcu G Diana Sorina; Nedelcu G
Madalina Roxana; Negus V Ioana; Nenciu R.P Flavius-Albert; Nica A Anca Elena; Nica G Maria-Magdalena;
Nicolae I Mihaela; Niculae R Nicoleta; Nistor S Mihaela; Nita S Corina Elena; Nita S.A Lorena Georgiana;
Oancea A Lavinia Elena; Ogrezeanu G Claudia Alexandra; Pascu M Georgiana-Andreea; Paunescu-
Florentina-Cristina; Petre G Eduard Georgian; Petricioaia G Elena Ely; Pietricica G Gabriel-Laurentiu; Pisica
G Florin-Catalin; Pomirleanu M Ana Maria Clara; Popescu C Ana Maria; Popescu M Maria Stefania
Georgiana; Prica G Emilia-Claudia; Prundaru V Ioana; Rada I Florin-Iulian; Radoi T Marian-Vasile; Radu L
Constantin Laurentiu; Radu C Ioana Alexandra; Ristoiu C Elena-Cristina; Rotaru C Ana-Maria; Sandu M
Elena; Saplan N Ioana Catalina; Scheianu I Anca-Ioana; Serb G Niculae-Adrian; Serban G Andreea-
Georgiana; Serbanescu M Florentina Olivia; Soare S Catalin; Soare C Elena Ariana; Solomon C Ioan-
Samuel; Stan I George Catalin; Stancu C Cristina Maria; Stancu I Robertina-Maria; Stanculeanu M George-
Alexandru; State C Elena Mirela; Stefan S Christofer-Wiliam; Stefan G Madalina-Mihaela; Stefanuti A
Monica-Andreea; Stoica I Oana Mihaela; Stoicut V Alina-Violeta; Stroe G Alexandra-Ioana; Stroe I Ioana;
Sugeac V Andreea-Elena; Susai C Alexandru; Tapu M Maria-Madalina; Toader G Alexandru Valentin; Toma
V Anca-Mihaela-Ruxandra; Tonea V Adi-Georgel; Treica I Alexandru Gabriel; Trifan L Cristina-Elena;
Tudorache N Andreea Nicoleta; Tudorache I Nicoleta-Liliana; Tudose G Catalina-Ionela; Tudose T Denisa-
Nicoleta; Turbatu F Petru; Turbatu A Sandra-Iuliana; Ulanovschi I.D Filipa Constantina; Ungureanu G
Georgian-Irinel; Vasile F Simona-Florina; Vizitiu I Silvia; Vlad E Diana-Alexandra; Voicu M Alexandra-
Georgiana; Voicu I Elena Diana.
DOLJ
Abbas A Amira; Abbas A Angela-Maria; Acreala O Georgiana-Alexandra; Alexie D Ana-Maria; Ancuta I
Raluca-Ionela; Anghel C Livia Elena; Aranghel G Lavinia-Georgiana; Avram I Ionut-Ciprian; Avram M
Marga-Elena; Babaliga I Luminita Andreea; Bacioiu G Andreea; Badea M.C Iuliana-Mariana; Balaitaru F
Aurelia Violeta; Balosache M Eugenia-Cristina; Baltariga D Alexandru; Baltariga D Anca; Baluna M Simona
Ioana; Baran C Viorica-Mihaela; Barbulescu O.M Consuela Maria; Barbulescu C Geanina-Irina; Barbulescu
M.C Bogdan; Bechetanu C Madalina Anca; Belu N Daniela Cristina; Bera M Danilia Madalina; Bicica N Diana
Mirela; Birtu O Elena Georgiana; Birzaneanu G Emilia-Irina; Boangiu G Corina-Marina; Bobin M Marius;
Boboc S Alexandra; Boboc M Elena; Bratu D Alexandru-Viorel; Brindusa L Lavinia Mihaela; Budica I Ionela-
Daniela; Budure M Alexandra-Loredana; Budure M Marius Stelian; Bulacu C Dan Alexandru; Burada-Iancu
M Alexandra-Luise; Burada-Iancu M Delia-Cristina; Burca M Madalina-Codruta; Burdangiu A Simona-
Andreea; Busuioc P Madalina; Caranda D Loredana; Catana D Adriana; Catana S Marina Mihaela; Catana D
Misu; Cazacu S Bianca-Ana-Maria; Cazan F Denisa; Cazan F Diana; Cazan M Mirela Vali; Cebuc T Mihaela
Adelina; Celea M Livia-Ileana; Chirita F Adriana Elena; Chirita M Madalina-Oprica; Chisa R Madalina; Cica
C.N Cristina-Madalina; Cimpeanu M Remus; Ciobotaru G Andra Corina; Ciocan C Ileana Maria-Magdalena;
Cioroianu F Cristina Adelina; Cirligel S Roxana; Cirloiu D Alexandru-Robert; Cirloiu D Alina; Ciuca T.C Maria-
Elena; Ciucu M Alina-Ionela; Ciuica I Petruta-Margareta; Ciulei C Adrian-Ionut; Cocora C Andreea; Colcea M
Madalina-Beatrice; Colta C Iulia-Elena; Coman E Tudor-Emil; Copca Mic V Denisa-Valeria; Coseran D Ionut-
Florin; Craciun N Anca-Madalina; Creteanu N.D Ingrid; Cristuinea I Marina-Georgiana; Cruceru G Luiza-
Maria; Curelaru C Madalina-Elena; David I Iulia-Gabriela; Dila M Cristina-Lenuta; Dila M Mirela Alexandra;
Dinca C Maria-Lorena; Dinca P Petruta Monica; Dincu S Mihaela-Iulia; Dinculescu C Cristina; Dobrica P
Larisa-Ileana; Dobritoiu C Maria-Magdalena; Doica M.G Irina-Paula; Dragan C Paraschiva Elena; Dragomir
M Emilia-Cristina; Dragota F Denisa Marinela; Dragu C Gabriela Elena; Dragu D Simon-Gabriel-Daniel;
Ducina C Grigore Alexandru; Dumitrascu I Ionela Anca; Dumitrescu M Andrei; Dumitrescu M Oana Maria;
Dumitrescu M Oana-Maria; Dumitrescu M Robert-Gabriel; Dumitru A Viorel-Cosmin; Duna M Tatiana-
Florentina; Dunavatu V Manuel-Constantin; Ene C Cristina Mihaela; Epure I Livia Maria; Etegan I Madalina
Emilia; Fecu I Georgiana-Maria; Filip I Geanini Alin; Firan D Martha-Arlette; Firiuca G Denisa-Gabriela;
Florea P Bianca Virginia; Florea T Mihai; Florea T Roxana; Florescu M Claudia Viorica; Foamete C Gabriela
Nicoleta; Fortan Florentina Madalina; Gaina F Nicoleta; Gainaru G Petrisor Constantin; Gaman E.D Mihaela-
Petruta; Gaura M Mario-Roberto; Ghergu S Andreea-Cristina; Giurca B Ionut-Cristian; Giurgiteanu V Anca
Raluca; Gosea C Mihaela Adelina; Gronea M Roxana-Mariana; Gubauceanu D Maria; Iancu C Andreea-
Nicoleta; Ion M Stefan; Ionescu C Anca Maria; Iordache D Marius-Lucian; Istratie T.P Georgeta Larisa; Ivan
G Liviu-Marian; Ivan A Madalina-Lavinia; Jianu N Geanina-Elena; Jitianu F Alexandra-Mihaela; Jitianu F
Constantina-Denisa; Lapadat T Luminita-Ionela; Lion F Catalin-Marian; Luca S Florina Daniela; Lungu S.C
Alisa Loredana Claudia; Maican I Oana Elena; Manafu C Andreea-Cristina; Manea P Elena Mihaela; Manea I
Lorena; Marcu I Dana Paraschiva; Margarit G Monica-Ionelia; Margelu G Ana Teodora; Marin D Alexandra;
Matei S Madalina-Ramona; Matei G Maria-Raluca; Medelet A Mihaela Marina; Mic M Claudia Alexandra; Mic
M Oana-Camelia; Mihai I Florina; Mihaila C Alina Larisa; Militaru M Alina Stefania; Militaru M Marian-
Gheorghe; Milut M Floriana Livia; Minca S Cristina Mihaela; Mincan M Mihaela-Cristina; Mituletu E Mariana
Simona; Moanga I Diana-Ghiorghita; Moruju G.D Ionut Daniel; Munteanu M Marinela-Andreea; Murgu C
Raluca-Andreea; Murtaza C Claudia-Florina; Murtaza C Denisa-Florenta; Murtaza N Ileana-Aida; Musat M
Ancuta Iuliana; Nanu I Milena-Alexandria; Neagu G Angela Maria; Nedelcu V Denisa-Mihaela; Nicolaescu D
Andreea Daniela; Nina E Georgiana-Larisa; Onete F Cristian; Oprica G Tincuta Ionela; Paianu C Costinela
Floriana; Pantelie J Florina-Violeta; Pantelimon V Laurentiu-Mihai; Papae A Ionut Andrei; Paun T Adriana
Maria; Paun I Iulia; Pelea F Luciana Mariana; Pirvu M Mariana Andreea; Pitigoi I.D Dana-Maria; Plotogea D
Iulia Daniela; Podarita C.O Octavia Maria; Popa O Ancuta-Maria; Popa I Florin Emanuel; Popescu C Costinel
Emilian; Popescu A.R Miruna-Elena; Popescu A Monica Adelina; Popescu C Rodica-Tatiana; Priceputu V
Simona-Elena; Prioteasa G Elena-Luiza; Purcarin G.M Diana Maria; Pusca G Cristina-Magdalena; Racman I.P
Georgiana-Denisa; Rada T Gabriela Georgeta; Radu I Emilia Mihaela; Radu N Gabriela-Dorina; Radu A
Madalin Cristian; Raducanu L Iuliana-Gabriela; Raducu M Ionut Gabriel; Radulescu D Claudia Ana-Maria;
Rasucea E Patricia Mihaela; Ratoiu G Adelina-Mihaela; Rudareanu C Cristina-Maria; Rudeanu T Florinela
Isabela; Rusoiu D Nicoleta-Catalina; Rusu V.M Andreea Madalina; Sacuianu P.N Mihaela Alexandra; Sandoi
I Iulian-Adrian; Scarlat M Ileana-Madalina; Scurtu N Ileana-Adela; Selescu F Mihaela; Sfirloaga N Maria-
Livia; Simion N Ancuta-Marilena; Simon-Diana; Smarande M Iulia-Monica; Spatarelu M Rebeca Daniela;
Spiridon I Mioara Flori; Spiridonescu V George Adrian; Stancu S Alexandra-Madalina; Stancuna S Florinuta
Iulia; Stanel A Stefania-Roxana; Stanusi D Eugenia Andreea; Stefan G Geanina Doina; Stefanache I Sabina-
Aurora; Stoian A Georgiana-Lucretia; Streche I Madalina; Stroe G Daniela Elena; Talaban N Catrinel Delia;
Tanasie A.D Ioana-Adelina; Tenea C Cornelia Florentina; Timis C Andrei-Eduard; Tinca M Denisa Maria;
Tipsie P Ionela-Elena; Tita S Marius-Aurelian; Toie M Mihai Costinel; Tolea C Ionela Madalina; Tomescu A
Catalina-Daiana; Tomescu S Ionela-Madalina; Toporan M Mariana Dorina; Truta I Mariana-Andreea; Tucana
A Alina-Elena; Tulba G Cornelia-Alina; Turcu I Ionela-Larisa; Uciu V Cristina-Georgiana; Uciu V Iulia-
Mihaela; Vaduva I Alina; Vantu G.G Andreea Ionela; Vasile C.C Andra-Irina; Vasile S Corina-Elena; Vasile I
Daniela; Vasile M Raluca-Grete; Velici T Simona Alisa; Veliscu M Mihaela; Vetu I Georgiana Miruna; Virjan-
Arcas I.M Remus-Marian; Vladu O Mihela-Alexandra; Vladu S Valentina; Vlasceanu D Delia-Stefania; Voicu
M Luiza Cristina; Voicu I Mihaela; Zglimbea E Elena Simona; Zuleam D Andreea Georgiana.
GALATI
Angheluta V Cristian; Avram A Adriana-Elena; Badiu N Violeta; Blanaru N Virginica; Bucur C Gina Daniela;
Bucur I Violeta; Bulancea C Daniela; Bulancea C Iuliana; Butnaru N Alina-Andreea; Calin A Cristiana-Elena;
Caraus P Cezara-Vasilica; Caraus I Iuliana-Andreea; Caraus S Petronela; Catauta J Cristina; Cazacu C
Andreea-Cornelia; Chiriac C Alina-Alexandra; Chiritoiu A Gabriela; Chiscop I Cosmina-Alina; Cimpianu T
Valeriu-Timotei; Coliba I Lucian Gabriel; Constantin N Paula; Corici M Nicolae-Alexandru; Cretu I Alexandra
Andreea; Damian C Adelina-Ana; Danila R Georgeta; David I Adelina Georgiana; Dobrea I Marcela; Druta P
Gianina; Dumitru C Geanina Oana; Durbaca C Alexandra Andreea; Ferea D George Ionut; Filote P Andreea
Florentina; Ghinea T Ramona Elena; Gliga G Ana-Maria; Huzum N Isabela-Daniela; Ionascu D Alina-Elena;
Iordache S Madalina-Nicoleta; Irimia I Amalia-Larisa; Istode N Anamaria-Lacramioara; Jitca M Elisei
Timotei; Jitca M Mirel; Leca M Madalina; Levai B Eduard-Gabriel; Mangalea V Mariana; Manole N Mariana-
Bianca; Manole L.G Marius Cristian; Manole G Gabriela; Mardare M.C Adriana-Cosmina; Melinte N Mirela-
Cristina; Melo J Eduardo Haniel; Mihalcea C Irena; Miron N Victor Daniel; Mitu I Viorica; Musat G Luiza
Ionela; Musat I Olivia Raluca; Neagu N Mirel-Marius; Necula C Ionela; Negoita G Cristina Valentina; Negrut
V Georgiana-Cristina; Netu V George; Nica T Nicoleta; Niculescu F.A Dana-Andreea; Nour G Andrei; Onofrei
L Andreea; Pecheanu V Andreea-Ionela; Pelin L Culaita Catalina; Petris D.A Laura-Andreea; Pop S
Madalina-Ioana; Popov L Irina Sorina; Pricopoaia N Oana; Radu G Anisoara; Rosu M Vlad-Nicusor; Salceanu
G Ana-Maria; Salcianu T Lucia; Sava G Denisa; Serban L Alina Iuliana; Serea V Cristina; Soimu G.C Mariana
Madalina; Soltan D Mioara; Spiru I Simona; Stan I Antuza; Stan M Georgiana; Tase T Alexandra; Tataruca
Munteanu C Andrada; Teaca T Nela-Gabriela; Tirtara C Alin Gabirel; Toader J Elena-Madalina; Tonu N
Constantin; Tonu V Gabriela; Trif E Alexandra-Alina; Tuchilus C Angelica-Ramona; Tudorie I Ionela;
Vasilache I Ortansa Marcela; Vasilache N Roxana; Vasile M Lucia-Georgiana; Vasilie I Florin-Paul; Zaharia G
Ana-Maria.
GIURGIU
Bunea M Elena-Oana; Caraivan M Mihaela; Coman I Roxana Florentina; Ene M Georgeta Madalina; Fekete
C Ana-Maria; Feleaga S Petronela Beatrice; Fologea V Ecaterina-Andreea; Fota D Larisa Madalina; Ghiburici
M Maria-Raluca-Aurelia; Iordache N Daniela Mihaela; Matache R Andreea-Cristina; Mihop A.D Delia Ionela;
Mitoi P Stefan-Alexandru; Miu P Irina; Musat F Mihai-Edmond; Neatu G Diana-Andreea; Petrescu I Iuliana;
Serban G Dragos Stefanel; Sirbu-Badea C Florentina-Ionela; Spiru I Nicoleta Laura; Stroe G Irina Mihaela;
Tatarici I Mihail; Turcu F Monica; Udroiu C Nicoleta Gabriela; Vasiliu G Loredana Petronela; Videanu G
Raducu Ionut.
GORJ
Albastroiu I Ovidiu-Nicolae; Alexandru M Ana-Maria; Andreescu V Denisa-Vasilica; Anghel C Bogdan
Constantin; Aslau R Raluca-Maria; Baca C Constantin-Cristinel; Badescu A Andrei-Alexandru; Banete E Oana
Denisa; Becheanu F Oana Maria; Bilan S Victor-Adrian; Bleaje D Eugenia; Braete D Georgiana Mihaela;
Breciuga A Delia; Brinaru C Anamaria; Buncianu S Madalina-Simona; Cambrea V Madalina; Carbunescu
Stoenescu N Emanuel Andrei; Cariga D Madalin-Dumitru; Chelcea I Ramona-Alexandra; Chitac F Emilia
Georgiana; Chivu G Valentina-Diana; Cimpoeru M Marian Catalin; Cindea S Raluca; Ciobanu D.L Petruta
Corina; Cirtina M Carmen Nadina; Ciungu I Denisa; Cochina C Luxia Ana Maria; Cojocaru F Adriana;
Cojocaru M Claudiu-Alexandru; Cojocaru F Florina; Cotan I Roxana-Amalia; Cotorcea D Simona-Gabriela;
Craciun I Roxana-Ionela; Cucaila I Roberto Ionut; Cusma I Anca Mirela; Daogariu C Emilia Maria;
Diaconescu G Adrian; Dinca E Ramona-Emilia; Dinu C Elena; Dobrescu-Lorena Iulia; Duliga V Vasile Daniel;
Dumitra N Ana Daliana; Dumitru S Elena-Florentina; Floarea T Maria-Andreea; Florea N Gheorghe-Cornel;
Florican I Claudia-Larisa; Fundeanu C Flavius-Marian; Gavrilescu G.C Andreea; Ghita D Daniela; Ghita D
Lisa Monica; Gidei C Oana-Maria; Glavan N Maria Bianca; Grigore G Elena-Roxana; Gusman V Andreia
Viorela; Iancu I Larisa-Maria; Ibanescu G Flavia; Ibanescu G Izabela; Ion N Alexandra-Andreea; Ionascu D
Ana-Maria Mihaela; Ionascu D Andreea Mirabela; Jianu C Constantin-Marian; Lungulescu S Andreea-Florina;
Magureanu V Eliza; Marinescu C Denisa; Marinescu C George-Cristian; Marinescu G Giorgiana-Larisa;
Munteanu Sontea V Raluca; Nastasie C Denisa-Adelina; Nistor-Cirstoc G Constantin Alexandru; Nisulescu A
Alexandra Stefania; Nitescu I Irina; Nitescu M Teodor-Marian; Olteanu G Georgiana-Adriana; Orzan D
Roxana-Mihaela; Orzan D Stefanita-Constantin; Pana I Elena-Daniela; Patrulescu V Titus Cornelius; Pauna C
Elena Giorgiana; Peia I Luisa-Alexandra-Maria; Pereteanu G Constantina Cristiana; Petrescu A Elena-
Madalina; Plesan N Alexandru; Popescu V Ana Maria; Preoteasa G Andreea-Emilia; Preoteasa A Maria
Monica; Presura C Raluca-Cristina; Purcaru V Victor Gabriel; Raducu I Anca Roxana; Radulescu D.C Elena-
Luiza; Radulescu C Nicoleta-Luigia; Radulescu-Singuran C Maria; Rosca D Elena-Madalina; Sanda N Irina;
Sandru D Elena Monica; Scornea-Delia Roxana; Siminiciuc D Laura; Solnita C Simona Maria; Stan S Adrian-
Constantin; Stan E Fineta-Andreea-Catalina; Tanasescu C Cristina; Tiriplica I Ana-Maria; Tomescu M
Andreea Ana Maria; Tomescu C.S Catalin Mihai; Trusca G Elena-Diana; Trusca G Eugenia-Maria; Udrea V
Ana-Maria; Udrescu V Cristian; Voinescu N Elena-Adela; Voinescu V Karina Marina; Volintiru A Elena
Daniela; Vulpe C Costinela Bianca; Zalog F Ionut Ovidiu; Zanfir N Alexandra-Florina.
HARGHITA
Antal J Szende; Bajko A Csilla; Balla D Antal; Bara S Izolda; Barabas Z Laura Edit; Bartis D Elod; Bartis D
Timea; Benko-Biro D Norbert; Berze L Boglarka Katalin; Bobric P Ioan; Bodor E Emilia; Bogdan C Andreea
Cristina; Bokor B.A Erzsebet; Borsos F Szilvia; Bot L Timea; Branea C Oana Elena; Chelemen D Razvan;
Chirtes F.D Daniela; Cosa-Andreea-Daniela; Cotfas V.M Tiberiu-Alexandru; Csergo P Nora; Csibi Z Noemi;
Csorba N Katalin; Demeter E Emil; Eros I Reka; Farkas J Beata; Ferencz E Elek; Ferencz J Hunor; Ferenczi
B Viola; Fiko G Dalma-Maria; Fulop A Sandor-Szabolcs; Galfi J Anna; Gencsi-Mayer Z Izabella; Georgiu N
Roxana-Veronica; Gyorgy S Marta; Hirlav P Oana-Elena; Huruba V Cristina; Jakab S Henrietta; Jiga A Adela
Dumitrela; Kiss E Maria-Magdolna; Kolozsvari F Renata; Kovacs I Anna-Maria; Kovacs G Csaba; Kovacs L
Nora; Kovacs Z Szabolcs; Kristaly J Beata; Labont S Pavel-Cristian; Majoran L Hilda-Maria; Mihaly M Edit;
Miklos T Eszter; Molnar I Kinga; Molnar L Renata; Nagy A.B Nimrod; Negrea G Gheorghe Alin; Olaru N
Bogdan-Cristian; Paka B Hunor; Pal E Szilvia; Pataki G Ildiko; Pataki G Timea; Pintea G Larisa-Madalina;
Portik S Timea; Retyi G Dorottya; Retyi G Zsuzsanna; Runcan G Lenuta; Salamon I Csaba; Sandor D
Izabella; Sandor T Izolda; Sándor Z Jacinta; Sebok A Orsolya; Simo L Babette; Solyom L Vivien-Anna; Stan
I Carmen-Ionela; Szabo R Szidonia; Szoke T.C Boglarka; Tanko M Emoke; Tifrea V Anca-Gabriela; Timar K
Orsolya-Malinda; Tinca I Andreea Catalina; Todoran P Petruta; Tofalvi A Richard; Torok C Adam; Torok C
Emese-Adel; Toth A Krisztina Beata; Urzica T Bogdan; Vaidos A Ioana; Zoltan Z Andras.
HUNEDOARA
Andrei F Florina Cristina; Atinge C Raluca; Balan C Alexandra-Stefania; Barna T.E Dorin-Eugen; Bernat D.R
Felicia Antonela; Bildescu I Paula Ioana; Bob V Roxana Rodica; Bogdanescu C Anca-Maria; Bogdanescu C
Ioana-Daniela; Boian I.F Alisa-Diana; Botas N Maria Madalina; Catana V Samuel; Catana V Viorel Dariu;
Cavaler A Emanuela Roxana; Cerna I Tabita Nicoleta; Ceuta V Emanuela-Bianca; Cheian D Ligia-Daniela;
Chereches N Madalina-Maria; Chiriac V Paula Mihaela; Codrea V Lidia-Daniela; Colaci D Attila; Coposescu
A.S Andrada Carmen; Corlan N Narcisa; Costea A Adriana Cristina; Costea A Gabriela Corina; Cotisel C
Anca-Paula; Cristian I Alina-Ionela; Csapo A Karina Gabriela; Cutitar D Marius-Valentin; Danciu G Nicoleta;
Demean S Simina-Rebeca; Dobrater K Andrei; Draganesc C Aura Daniela; Dumitru A Alexandra Maria; Fan
M Paula-Lorena; Faur S.S Sandra; Finuca A Madalina Adinela; Fratila D Andreea Ramona; Furdui G Sorana
Maria; Furtuna O.S Rahela Lorelay; Gavrila S.M Marcela Gianina; Gheorghiulescu V Vasile Iulian; Gherghel P
Petrisor Adrian; Gherman G Emanuela-Diana; Grecu L Alina; Grunta I Elena; Grunta I Ionela-Monica; Guica
N Andreea Nicoleta; Irimie I Daniela-Oana; Jigarcea D Marina-Raluca; Knebel V Robert Razvan; Lazar C
Damariscornelia; Lihaciu I Iulian Ciprian; Lup G Roxana-Debora; Macea L Livia-Maria; Margineanu G
Andreea-Gabriela; Maties I Andreea Florina; Mocanu G Lorena-Camelia; Moga N Cosmin-Ioan; Moldovan N
Naomi Donata; Muntean M Ioana Lavinia; Muntean N Iulia Rodica; Muntean N Mihai-Nicolae; Nagyi A
Alexandra-Beatrice; Ocolisan I Andreea; Onea P.M Raluca-Madalina; Oprea-Dinis I.D Ionel-Antonnio;
Oprinescu D.M Doris Bianca; Oprisoi I Iulia-Maria; Pacurar N Larisa-Raluca; Petea I Bogdan-Catalin;
Placinta P Elena; Poienar I Ramona Ionela; Poienar I Remus-Emanuel; Popescu D.A Andreea Daniela; Rus
C Ivona-Laura; Salasan T Mihaela Luminita; Salasan T Raluca; Seitan M Alina Roxana; Stanescu D.L Mircea-
Dan; Stefan A Otilia Adina; Talos F.I Cristina-Simona; Todoni A Flavia Adelina; Tomele N Alexandra; Toth G
Geanina; Turlea O Liliana Maria; Turtureanu V Ana Maria; Ungurianu P Roxana; Ursu S Sorina Mihaela;
Vladislav I Mihai-Ionel; Vlaic M.R Bianca-Cristiana; Vraciu N Cosmin Petru.
IALOMITA
Bodea N Firica Mihaela; Buca-Melissa; Chioveanu D Nicoleta Catalina; Cojanu G Madalina; Constantin I
Elena; Constantin I Stefania Cristina; Dobre G Mihaela Florentina; Dragan I Ligia-Gabriela; Dragan C
Gabriel Costin; Druga N Anisoara; Dumitru M.L Gabriela Madalina; Enciu I Cristina; Ene V Marilena;
Focsaneanu T Daniela-Elena; Focsaneanu T Gabriela-Marilena; Ghita G Anca-Mihaela; Gusa C Marius-
Gabriel; Iacob N Paunica Teodora; Ilie V Cristina-Marilena; Ion A Alexandra-Elena; Ion I.M Ancuta-
Marinela; Ion V Florina-Violeta; Iscu M Daniela; Ivanciu V Florentina Ariana; Lazar V Elena-Cristina;
Marculesteanu A Gabriel Ionel; Maxim M Luminita-Mihaela; Mitut T Alina-Neluta; Neagu N Anca-Stefania;
Oprea A Elena-Alexandra; Pistol V Constantin Augustin-Dan; Radu I Alina; Savulescu M.G Elena; Simion V
Diana; Stroe C Elena-Valentina; Stroe C Vanesa-Cristina; Tapluk M Aurelia; Turcu V Marina Alexandra;
Tutuianu I Giorgiana; Voicu D Elena.
IASI
Adomnicai M Ionela-Madalina; Aelenei V Bianca; Afloarei F Andrei Marian; Agape M Ancuta Marcela; Albu V
Ciprian-Ionut; Alecsa C Madalina; Alexandru S Eduard; Alistar V Alina-Marioara; Anastasiei D Ancuta-Maria;
Apostol M Diana-Livia; Apostol C Marina; Aprofirei C Alexandra Madalina; Asmarandei V Ana-Maria;
Astefanei G Cosmina-Adelina; Atasiei M Florentina Denisa; Atasiei M Nicoleta; Aulinei M Cristina; Avasilcai S
Stefana; Baciu G Ciprian; Baciu G Roxana Maria; Baiceanu C Andreia Mihaela; Baran G Andrei Bogdan;
Barat F Maria-Andra; Barau G Larisa Ionela; Barsan C Consuela; Batrinu I Antonia-Sarmizia; Biliuta I
Gentiana-Maria; Birjoveanu P Andreea Bianca; Bodusca P Georgiana-Andreea; Bolota C Roxana Maria;
Borsa C.M Bogdan Constantin; Bostaca I Simona Giorgiana; Bozariu C Tudor; Burduja P Daniel; Burdun C
Elena Daniela; Butnaru I Loredana Elena; Buzatu D Emanuela-Nina; Buzatu V Ionela-Cristina; Calin S
Mihaela; Cantimir E Elena-Roxana; Cantoriu A Delia; Carp M Madalina; Chedica I Florentina; Chelea C
Adriana; Chioaru I Monalisa; Chirila C Elena-Madalina; Chirila G Iuliana-Alexandra; Chisinau A Georgiana-
Liliana; Ciobanu D Ana-Maria; Ciobanu G Georgiana; Ciobanu V Vasilica; Climinte S Sorina Maria; Costan V
Vasilica-Iulia; Cotiuga C.D Oana-Mihaela; Crudu C Adriana; Curca D Andreea Alexandra; Curtman C Ana
Maria; Darie L Alexandru-Ioan; David G Gabriela; Dila N Delia Florentina; Dobos I Matilda-Angela; Dorcu
C.V Lucretia-Irina; Dorofte D Cristina Elena; Drobota C Andreea Mihaela; Dulce R Cezara Ionela; Elenescu V
Alina-Georgiana; Elisei M Mirela-Mihaela; Frunza I Laura-Elena; Galben N Madalina-Iuliana; Gandac I Ionut-
Daniel; Gavrilas I Andreea Mirela; Gheorghina D Adriana; Gherasim G Lia Gabriela; Ghiata P Madalina
Loredana; Ghidersa M Mihaela-Roxana; Ghiorghian V Elena-Roxana; Girbea F Alexandra; Grigore D Alina;
Grigore D Simon; Grosu G Andrei; Grosu V Elena; Halandut P Paula; Harabagiu D Alexandra-Nicoleta;
Honceru T Mihaela-Gabriela; Husleag I Mariana; Iancu N Beatrice; Ichim V Nicoleta-Andreea; Iftime G
Maria-Madalina; Ilienescu C Elena; Ionita T Norbert Traian; Iordache M Andreea Loredana; Isachi L
Alexandru-Lucian; Iurea I Cristina-Mihaela; Ivan C Laura-Giorgiana; Ivanuta I Andreea Simona; Jitariu V
Adina Diana; Loghin R Alexandru-Constantin; Loghin R Estera; Loghin R Eusebiu-Mihai; Luca C Ana; Luca
C.M Paula Roxana; Luchian C Andreea Mihaela; Manolache G Narcis-George; Manole F Cristina-Madalina;
Manole D Daniela-Mihaela; Mantalea A Adriana; Marciuc V Maria Alexandra; Marciuc P Patricia-Georgiana;
Margarint G Cristina; Matei E Ivona-Lavinia; Mercas V Manuela-Iuliana; Mihai I Marian Alexandru; Mihaila D
Irina; Mihaila D Marinela; Miron V Sorina; Mititelu C Iulian Gabriel; Moldovanu I Marinela; Morosanu C
Ionela Larisa; Munteanu M Alexandru-Sebastian; Munteanu E Oana Cristina; Muraru A Stefan-Iulian;
Musteata M Andrea; Nastasa M Ana-Maria; Necula I Mihaela; Nedelcu B Diana Andreea; Nemtanu C
Ruxandra Elena; Nica C Narcis-Andrei; Nita V Ovidiu Adrian; Oneaga C Bianca-Florina; Ostafie C
Paraschiva-Laura; Padurariu M Ana-Maria; Pal S.A Stefana; Pantea D Roxana-Florentina; Patrascu G.O
Ioana Georgiana; Paval I Diana-Alexandra; Petrisor B Mihai-Alexandru; Pintea G Georgiana; Poenariu A
Mara-Diana; Porusniuc I Georgiana; Pricop-Harabagiu D Mihaela; Prihor D Dumitrita Madalina; Racu I
Andreea Iuliana; Rotariu G Niculina; Rotaru T Diana Vasilica; Rusu C Maria; Samson P Mihaela; Scoban V
Andreea-Georgiana; Scrab G Ana-Maria; Sereteanu B Estera; Sirghie D Laura-Elena; Strajeriu-Loredana-
Mariana; Suditu T Denisa-Marina; Surdu N Daniela; Talica C Laura; Taralunga E Evelina-Estella;
Tarnauceanu V Cosmina-Andreea; Tataru C Madalina Constantina; Teleman A Antoanela-Loredana;
Teodorescu A Ana Cristina;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi poate arata lista bursierilor din Tg Mures...

VA Multumesc:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jbmgj

| papushikroz explică:

Din Timisoara.Stiu ca pe siteul oficial exista acel document dar eu nu il pot vizualiza.

| deutza_3149 a răspuns:

Daca vrei spune-mi numele tau si judetul si iti spun eu daca ai luat. Si eu am facut dosar si mi-a fost acceptata bursa.

| amitzica a răspuns:

Vreau si eu sa vad daca a primit un tip bursa. E din timisoara si il cheama Agache Mario