| annushk a întrebat:

Va rog mult spuneti-mi si mie un program ceva ca sa lipesc poze una langa alta. fundita

Răspuns Câştigător
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună.Ceva folositor în tot tipul de efecte şi altele pentru voi fetele...adică mai simplu ar fi Photoscape, care îl găseşti pe pagina oficială gratis: http://www.photoscape.org/ps/main/download.php.Sper că ţi-am fost de folos, o zi bună.

16 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca vrei sa le lipesti pur-si-simplu poti sa o faci in paint! (poza langa poza)
Dar poate vrei sa faci un clip ceva! explica putin!

| GenetiX a răspuns:

Nici nu ai nevoie de un program. Incearca cu banda adeziva. Sau ai putea incerca niste suruburi de 8.

Daca vrei sa faci totusi un colaj de imagini, poti folosii programele de mai sus happy

@WR104, tu nu ai inceput sa te saturi?happy

| deniisa a răspuns:

Photoscape.

Il poti downloada de aici: http://photoscape.en.softonic.com/

Pa pa

| nevermindpeople a răspuns:

Photoscape sau http://picnick.com.
Alege tu. :]

| Vögeln a răspuns:

Cel mai practic de care a auzit -si cred ca il si au- toata lumea este PHOTO SCAPE big grin

| WR104 a răspuns:

Windows movie maker pe care il ai in calculator instalat sau daca nu pinnacle pe care il poti descarca.

| ElektroViruss a răspuns:

Photoshop

| AlinnutSsa a răspuns:

Photo Scape e super bun si usorwinking

Scrie pe google descarca photo scape si succes in editat :*

| virus5381 a răspuns:

PotoScape PhotoShop depined cat de performant vrei sa fie programulwinking

| denyskkkkkkk a răspuns:

Photoscape happy

| SomethingNew a răspuns:

Picnik. photoscape, photoshop

| VirusMan a răspuns:

Picasa... fundita big grin

| anndra56 a răspuns:

PhotoScape dupa ce il descarci dai click pe COLAJ si apoi iti alegi din dreapta cate poze vrei si din stanga iti alegi pozele care le vrei...; Funda?

| Al3xIT a răspuns:

PhotoShop,PhotoScape,etc

| mada_7814 a răspuns:

Pai cel mai bun e ''photoscape'' intri si dau la ''page'' scolo iti apar in dreapta mai multe feluri in care iti poti pune pozele.si poti sa pui si cate doua si cate 3 si cate 4 etc.

Mult succes sper sa iti fie de folos ce am zis eu...(eu asa procedez)laughing