| vladutzavlada a întrebat:

Va rog raspundeti la intrebarea asta repede urgent dau funda(ce acte sunt necesare pentru a face pasaport strain)

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti obtine pasaport strain, decat daca esti si cetatean al acelei tari. Numai bine!

| vladutzavlada explică (pentru Ioandelasal):

Da dar deca esti ce acte trebuie sa prezinti?

| Ioandelasal a răspuns (pentru vladutzavlada):

De unde crezi tu ca as sti eu sau oricine altcineva de pe TPU ce acte trebuie sa prezinti pentru pasaport in diferite tari? Cunosc doar legislatia romana si cate ceva din alte tari, dar nu in legatura cu pasaportul. Cauta pe internet la tara care te intereseaza.

| vladutzavlada explică (pentru Ioandelasal):

Daca te crezi asa de mare si tare nu trebuia sa imi raspunzi nimeni nu te-a obligat!

| sebysebyca a răspuns:

Actul sexual,actul social, actul de transfer, de garantie, actul antisocial! apropo, nu poti face pasaport strain!