| donciulaaa a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Au inceput sa imi iasa cosuri pe fata si nu stiu cum sa fac sa imi treaca. Mam dat cu credem masti nimic. Nu spuneti de f...t ca nu mere.

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Consulta un dermatolog.

| Nutu09 a răspuns:

Salut eu tias oferi cu incredede "Mibazon"

| fabianburdea a răspuns:

Si eu am cosuri stii ce dau:
de duci la spital si ii zici dati-mi o crema pentru cosuri ca sa imi treaca la spital sau la farmatie funda?

| Mirajanne a răspuns:

E o metoda veche dar a functionat pentru mine. Frunze uscate de tutun le asezi intr-un borcan, dupa care adaugi spirt. Ii gasesti un loc la intuneric si o asezi lasind-o acolo o saptamana dupa care o poti folosi. Pe un disc de bumbac pui citeva picaturi si dai pe fata ATENTIE la ochi, dimineata si seara nu speli fata dupa ce te dai o lasi sa intre in piele. Sper sa-ti fie de folos!