| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste statusuri sau melodii care sa il sensibilizeze pe un baiat happym-am certat cu el dintr-o prostie straight face

Răspuns Câştigător
| DidiChanx3 a răspuns:

Era odata o fata oarba si s-a izolat de toti si toate... nu vroia sa stea cu ea decat prietenul ei. Tot ce-mi doresc mai mult e sa pot vedea lumea din jurul meu, spunea ea -Vrei sa te casatoresti cu mine? i-a propus intr-o zi baiatul -Nu ma voi casatori daca nu pot vedea La ceva timp, pentru fata a aparut o pereche de ochi donati... a putut vedea si in momentul cand s-a uitat la prietenul ei a vazut ca si el este orb -"Nu ma pot casatori cu un orb" a spus fata si s-a intors sa plece Inainte sa dispara sunetul pasilor ei, baiatul i-a soptit : "sa ai grija de ochii mei te rog"

! Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy'' Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind Care te saruta pe frunte Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit Care in prezenta prietenilor te ia de mana Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste si probabil k te va iubi mereu.

erau odata u print si o printesa, ei se iubreau mai mult ca oricine, asa ar trebui sa fac eu cu tine

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

DE CE e rara O FemEIE CUMinTE Si FRUmOaSa? DE CE atuNCI cand O GAseSTI O INSeli cu PRIma ZDREANTA PROASTA?

Hai sa ne inpartim lumea luna mie, stelele tie oceanul mie. Pamantul tie dar mai bine totul tie si tu mie

Te iubesc am scris pe zapada dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte Te iubesc am scris pe plaja dar un val obraznic v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA pentru ca te iubesc si o sa te iubesc cat voi exista

o raza de lumina o urma de durere un chip de inger suav distrus de-o grea durere

Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.

Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!

Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna

iarta`ma k te-am iubit
iarta`ma ca te-am ranit
iarta`ma k ti-am zis "PA"
si-ai plecat din viata mea

Acum suntem doi straini
Am uitat de tot, de lacrimi
De suspine si ed soapte
Ce ne legau de departe

Am greshit prin vorbe... fapte
Au fost spuse la`ntamplare
Dar tot ce`a fost va ramane
5 luni au lasat mari urme

Nu vreau nimic de la tine
Stiu k totul a fost chin
Sa te tzin langa mine
Cand dragostea a pierit

Vreau doar sa iti ecr iertare
Pentru tot raul facut
Si sa-ti multumesc din suflet
K m`ai invatat sa lupt
fundita puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| RoCkEr93 a răspuns:

Sau in loc sa te complici cu status-uri si alte prostii din alea, ai putea pur si simplu sa te intalnesti cu acel tip si sa iti ceri scuze FACE 2 FACE
Chestiile astea se rezolva de obicei fata in fata nu pe internet sau la telefon.

| nesuferit a răspuns:

Parazitii- te sparg la buci laughing

| JustFeelings a răspuns:

Statusuri? rolling eyes

| JustFeelings a răspuns:

Stiti?big grin

| nesuferit a răspuns (pentru JustFeelings):

DA **** mea asculta melodiile si cauta singura... sau ai creierul inghetat?

| Ioanaaa1007 a răspuns:

Da cruz - povestea unui suflet
nimeni altu - inger si demon