| pinguinul_3453 a întrebat:

Vreau sa cumpar un cont pentru metin2 ro sura arme magice lv 40+, armat, m-uri mari facute la 17 la tais si armura, iteme bune(fms+9 argint+9 cizme de piele+mare cu pv etc). Ofer bani reali. Daca aveti spuneti-mi pe adresa de messenger paulmister1999@yahoo.com.
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Frate ati inebunit pe draq cu jocul asta de 2 bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un cont de 48 e sura are arme magice la magi armat 10kk m-uri le are la 17 platosa mistica +8 fms+9 bambus+9 argint+9 orhhide+9 si bastrad+9 si ghinion+9 cu graba+4 si protectie+3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand cont sura lv 89 Taurus sfanta+9 otel+9

| snakesnk a răspuns:

Inca o data spun asta, nu mai cumpara conturi fiindca ai sa faci alt post ca ti-a fost furat contul mai bine da bani reali pe pergamente, sincer nu asi baga bani in joc.