| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez o trusa de scule care sa contina toot ceea ce ai nevoie daca ramai in drum cu masina sau numai daca ai nevoie pentru reparatii
Ce imi propuneti dar sa fie la un pret bun si sa aiba calitate

3 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Si cu dansa in fund si cu sufletul in rai, nu se poate! Vrei pret/calitate ei bine nu sunt de calitate. Recomand sa iti cumperi set de chei/tubulare second ce ar trebui sa ai chei : 8, 10, 12, 13, 15,17,19,20,22, Tubulare 8, 10, 12, 13, 15,17. Vreun ciocan, clesti, surubelnite cam atat ce ai avea nevoie pe partea de chei.

| anonim_4396 explică (pentru AgathaRo):

Eu ma gandeam la o trusa mannesmann 215 ce parere ai? sper sa functioneze linkul

http://www.okazii.ro/......a122590000

| AgathaRo a răspuns (pentru anonim_4396):

Acolo ai si niste bituri s-ar putea ca vanzatorul sa ti-l inlocuiasca cele chinezesti.Iesi mai ieftin daca iti faci tu o trusa.Pana in 250 lei faci o trusa de moare America