| alexutzu00791 a întrebat:

Vreau sa pariez online, sfaturi?

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Daca tot vrei sa pariezi da-mi mie toti banii si o sa iesi in castighee hee

Abh
| Abh a răspuns:

Sfat: nu o face.

Abh
| Abh a răspuns:

Da, bwin e destul de bun, dar nu te aştepta să scoţi bani din aşa ceva. Dacă o faci pentru că ai prea mulţi şi te plictiseşti, e ok. Pe lângă asta, îţi ocupă mult timp.

| Flav a răspuns:

Nuuuu...trimite-mi mie pe bwinlaughing
Vezi pe gamebookers ai bonusul 100ron, dar sunt cerintele mai drastice daca doresti sa-i scoti.
Sfat? Ai grija la pariurile live. Iti mananca nervii.

| Nic a răspuns:

Are dreptate Abh. Dar daca o faci da-mi un mesaj privat si iti trimit un mail cu care primesti un bonus pe bwin in valoare de 45 lei, tu fiind nevoit sa faci o depozitare de minim 30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cai? masini? fotbal? caini? pescari?