| 1Chris1 a întrebat:

As vrea sa ma ocup de pariuri sportive. Cei care sunteti in domeniu, dati-mi niste sfaturi. Si inca ceva, cand vreau sa pariez, merg la casa de pariuri si imi trebuie meciurile sa le am pe o foaie deja de acasa sau cum?

Răspuns Câştigător
| JBP a răspuns:

Pariurile sportive nu e o solutie rea de a face bani desii iti recomand sa iti faci un cont pe internet la bet365 de exemplu au cote bune decat sa mergi la case de pariuri au cote destul de bune. Dar daca vrei cu adevarat sa faci bani din pariuri sportive iti recomand sa citesti pe net despre pariuri sigure daca stii engleza mult mai bine cauta safe bets sau sure bets o sa gasesti multe informatii la mine pe blog o sa gasesti doar informatii live cu pariurile sigure care se pot face si cat poti sa castigi de obicei informatia asta se plateste sunt tot felul de softuri pe care le poti cumpara eu am gasit ceva gratis pentru webmasteri si l-am pus pe blog potti sa compari sa vezi cum functioneaza dar e important sa inveti cat mai multe despre aceste pariuri pentru ca nu degeaba se numesc sigure chiar asa sunt cauta freeonlinemonney pe net si o sa gasesti blogul meu in meniu sunt pariuri sigure nu pot sa pun linkul direct aici pe google sigur e primul. Daca vrei sa te ocupi de pariuri cele sigure sunt cele mai bune happy

6 răspunsuri:
| olivikkka a răspuns:

Ai grija foarte multi oameni au pierdut o groza de bani pe pariuri, succes cit mai multe pariuri cistigate

| blackangel69 a răspuns:

Poti sa le ai si de acasa scrise pe o foaie daca agentia de pariuri are un site. Daca nu trebuie sa cauti pe listele din inauntrul agentiei de pariuri.

| iSDraGos a răspuns:

Deci sa incepem cu inceputul. in primul rand trebuie sa-ti placa acel sport pe care vrei sa pariez tu... sau sa stii cate ceva din acel sport ca daca nu stii nimic despre o echipa de fotbal de ex. n-ai cum sa te duci sa pariezi asa. asta ar fi o prima idee
daca stii despre ce-i vorba de ex. despre echipele de fotbal si vrei sa pariezi poti paria si de acasa de ex. pe site-uri online, cum ar fi: bwin.com (mi se pare cel mai bun si cel mai complex, fiecare cu parerea lui), bet365.com, unibet.com, etc...
sau poti intra pe diferite site-uri de la agentiile de pariuri din apropierea casei tale si iei de pe site de la ei meciurile... fiecare meci are cate un cod iei acel cod il scrii pe foita ta + pronosticul tau. Ex: 21672 - 1 (acel "1" inseamna ca echipa gazda bate, "2" inseamna ca echipa oaspete bate, iar daca pui "X" inseamna ca meciul se termina la egalitate)
sper ca ti-am fost de ajutor si ca ai inteles cat de cat tainele daca e sa zic asa a pariurilor sportive

| georo2014 a răspuns:

Eu pariez tinand cont de sfaturile http://www.icehockey-tips.com.

Poti paria si online, insa daca vrei sa pariezi la o casa de pariuri atunci iti poti scrie pe un biletel meciul si varianta pe care vrei sa pariezi.

| Monstru123 a răspuns:

Daca nu ai o baza de cunostinte solide nu te apuca sa pariezi, te rog sa citesti urmatorul articol http://milionblog.ro/sfaturi-pentru-a-evita-pierderea-de-bani-la-pariuri/

| Fireanddust a răspuns:

Eu zic mai bine sa nu te apuci. Provoaca dependenta si poti ajunge sa pierzi foarte multi bani, sa te neglijezi chiar, in cazul in care ajunge un viciu. am trecut indirect prin asta. E alegerea ta, pana la urma. Eu zic sa nu.