| graffiti a întrebat:

Vreau sa stiu care e diferenta intre 3Ds max, cinema4D si maya.
Ce face unu si nu face altu?
Dau funda, astept un raspuns rapid.

3 răspunsuri:
| ImiUrascViata a răspuns:

La un cinema 4 D știam că te simți ca și cum ești în filmul văzut. Pentru că se mișcă sau vibrează scaunul și aer de sub scaune. Conferă acel sentiment încât să simți acțiunea acelui film pe pielea ta. Fundă?
Iar la 3 D cu ochelari și vezi aia ca și cum se mișcă în fața ta. Ceva de genul la 4 D e mult mai tare din câte am auzit.

| ImiUrascViata a răspuns:

Pai daca nu scrii clar programe, nu este vina mea ca esti lenes tongue.