| andreimen001 a întrebat:

Vreau si eu un hack pentru farmerama de facut mamudele! dar nu cu cheat engine! help funda!

1 răspuns:
| VintageRed a răspuns:

Uite un hack la care primesti 600 mamudele si 15000 gologani. Merge din plin.Trimite doar: BIG 37982109 la numărul: 1395
Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 37982109! Vei primi un SMS raspuns cu un intem pe care il introduci in joc la sectiune News- cod de bonus pentru intem-uri, (acolo unde este prezentat acel cod de bare).A mers din plin si poate fi trimis de cate ori vrei.Eu l-am incercat.