| 8mariastar a întrebat:

Vreau site-uri cu concursuri cu premii pentru copii in afara de boomerang si cartoon network.DAU fUNDA

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| 8mariastar explică:

Auzi eu am pus o intrebare tu raspuzi daca vrei sa comentezi asa mai bine taci din gura

| Latinmoon a răspuns (pentru 8mariastar):

Daca nu vrei raspunsuri atunci nu mai pune intrebari.winking

| 8mariastar explică (pentru Latinmoon):

Nu am nevoie de rasp uneia ca tine

| Latinmoon a răspuns (pentru 8mariastar):

De comentariile tale stupide nici atat!

| 8mariastar explică (pentru Latinmoon):

O vai cine vorbea "Dulceata" nu prea ti se atribuie acest adjectiv nici atat tie

| Latinmoon a răspuns (pentru 8mariastar):

Dulceata ta ma colpeseste atat de mult pana la dezgust total.

| 8mariastar explică (pentru Latinmoon):

Ooo tu vorbeai ma auzi eu te sfatuiesc sterge-ti contul de TPU pentru ca enervezi oameni

| Latinmoon a răspuns (pentru 8mariastar):

Nu sunt asa dispeata ca tine in cat sa ies in centrul atentiei.
Iar daca ai probleme la mansarda iti recomand un psiholog chiar psihiatru problema ta pare sa se agraveze pe zi ce trece.

| h3r a răspuns (pentru 8mariastar):

Maria, ea ți-a vorbit frumos. Pe tine așa te-au învățat părinții să vorbești?

| 8mariastar explică (pentru h3r):

Auzi nu te baga ca ea inceput

| Latinmoon a răspuns (pentru 8mariastar):

Sigur ca da si tata este Spider Man!

Răspuns utilizator avertizat
| Mp3Fustangiu a răspuns:

Incearca sa participi la acest concurs.eu am castigat editia trecuta si m-am inscrs din nou, este si fara tragere la sorti
inscrie-te pe www.voovu.net