| Cosminovici18 a întrebat:

Vrei sa-ti pui 100 de minute gratuit cand ai contul activ si nu ai credit? trebuie sa fii doar pe reteaua orange Trimite SMS cu textul 100 min la 330 si-ti da 100 de minute in retea optiunea asta se reactiveaza in fiecare luna doar daca ai contul activ nu stiu daca merge si pe alte retele daca aveti nelamuriri sau n-ati inteles ceva ma puteti intreba ori aci pe TPU sau la adresa de messenger cosmin_dscl! Bafta!

Răspuns Câştigător
| PeAcE a răspuns:

Foarte tare! Multumesc frumos!:X

6 răspunsuri:
| Cosminovici18 explică:

Daca ai contul inactiv foloseste-ti reincarcare de urgenta iti da 4 centi dar macar scapi de perioada de gratie si contul activ si-ti poti activa. oferta mea gratuita!

| Cosminovici18 explică:

Cand iti zice optiunea introdusa nu exista inseamna ca nu ai contul activ! verifica-ti creditul la *133# sau la 333 bafta!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am trimis de nu stiu cate ori si imi zice: optiunea introdusa nu exista, verifica textul si trimite din nou sms la 330

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cei cu "optiunea nu exista... " nu sunteti in Orange young...

| crblx2 a răspuns:

Teapa. Mi-a luat 4 euro pentru 100 de sms-uri. Aiurea tare

| ione_6356 a răspuns:

Ms ii tare :X:X:X:X
da eu am contul inactiv crying(