| anonim_4396 a întrebat:

Hei am sa spun ceva foarte tare...valabil pentru reteaua orange

Trimite-ti sms la 330 cu textul "100 min" si primiti cate 100 de minute in fiecare luna, sms-ul fiind gratis.
Va astept cu raspuns sa imi spunte-ti daca v-ati facut
Sper ca v-am fost de ajutor

13 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Super tare.
Am incercat si eu.
Multumimbig hug

O seara placutahappy

| Simona a răspuns:

Nu stiu cine te-a informat pe tine, dar crede-ma ca merge.si nu pe baza de noroc.Eu mi-am activat avand doar 20 de centi, si nu mi-a luat nimic.
Asa ca nu iti da cu parerea doar ca sa te afli intreaba

| Simona a răspuns:

Mmm.sincer asta nu stiu, dar iti dai seama ca imi scria in mesajul care l-am primit daca ia sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte tare!
merge! merci de pont

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nerd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merge, bravo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E fals! Cei norocosi poate primesc 100 de minute in reteaua Orange dar pierd 4 euro credit... Si cei care nu au noroc sa aiba 4 euro pierd tot creditul degeaba! Nu incercati... fals.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar dupa reincarcare, daca ia ceva credit pentru aceste 100 minute?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar nu i-a centii nici la reincarcarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar pana cand e valabila ca la mine a zis ca optinuea introdusa nu exista, verifica textu si trimite din nou sms la 330...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merge... si e veche optiunea... e valabila doar celor din Orange young

| buium a răspuns:

Acum nu mai merge aceasta oferta, daca sunt altele anuntati-ma