| ogreaxel a întrebat:

Acum ceva timp am intrat pe un server de respawn, am iesit din cs, iar dupa ce am vrut sa intru din nou m-a reconectat la acel server. Acum de fiecare data cand intru in cs imi intra pe acel server. Ce pot face sa nu ma mai conecteze automat? Sau macar sa pot schimba serverul.

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Intri in folderul cstrike si stergi:
autoexec.CFG
config.cfg
joystick.CFG
language.CFG

| ogreaxel explică (pentru CinevaNou):

Multumesc mult!

| CinevaNou a răspuns (pentru CinevaNou):

Si userconfig.cfg

4 răspunsuri:
| HaHaHa123 a răspuns:

Sterge gamemenu.res din resources
te duci unde ai instalat cs-ul dai pe counter-strike=> csstrike cauti folderul resources si stergi gamemenu.res
Bafta

| ogreaxel explică (pentru HaHaHa123):

Nu merge, chestia asta ma ajuta doar daca dau pe ceva si sa ma autoconecteze. Eu cum intru in cs ma conecteaza la acel server.