| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a întrebat:

Ahooy! Vreau sa va intreb ceva dar sa nu raspundeti rautacios.
Aveti cont ourworld cu level destul de mare si cu potiuni? :D Eu am lvl 15-16 dar vreau mai multe iteme.Si fara "fa-ti" pentru ca este foarte greu.Eu doar intreb cine vrea sa imi dea de bunavoie.
P.S stiu site-ul www.konturi.com ..nu prea sunt adevarate acolo.
Cel mai bun cont si mai frumos primeste funda + cate voturi vrea :)
MULTUMESC ANTICIPAT!;))

3 răspunsuri:
| BiancaCR a răspuns:

Am un prieten care are lvl 87 si multe iteme si e dispus sa il dea dar in schimbul unui cont de metin sau cs parca daca vrei iti pot da id`ul lui ca sa poti vb cu el happy

| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ explică (pentru BiancaCR):

Pai te adaug pe TPU si trimit un mesaj cu un cont de metinwinking

| BiancaCR a răspuns (pentru ஜÐαɾκPαɳteɾஜ):

Iti dau id lui si vb u elwinking id e : ghepard_200
vb voi si vedeti cum va intelegetiwinking bafta