| PinneBerry a întrebat:

AJUTOR!

Buna,TPU! Am instalat pe telefon jocul My Talking Angela si am vazut foarte multe comentarii de genul:
"NU INSTALATI! In ochiul Angelei se afla un pedofil! Va fura informatiile personale! Nu va jucati acest joc. Va pune intrebar ca de exemplu daca sunteti singuri acasa, scoala voastra..."
Am doar 11 ani si, sincer, sunt foarte speriata. :-(.
Eu am intebat-o daca are un om in ochi si a raspuns:
" I do! Does that surprise you? "'
Dupa asta am ramas socata.

Răspuns Câştigător
| TheCosmin02 a răspuns:

Nu, nu e nici un pericol are chestia aia sa repete ce ai spus (cred) si fac aia misto pe-a colo nu-i lua in seama.

tot ce e din magazin play nu are virusi, nu e facke pentru ca aia de la m. play verifica aplicatiile, jocurile, etc. inainte sa le puna acolo ca sa pot fi instalate.
deci instaleaza-ti ce vrei tu daca e din m. play (magazin play apartine celor de la google)

dar sa nu instalezi din "surse necunoscute" daca nai un antivirus bun

sper ca te-am ajutat. happy

6 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Nu. Ai grija sa nu instalezi un fake.

| DiannaDia a răspuns:

Stai calm. Nu trebuie s te sperii. Este aberația unuia. Nu este adevărat.winking

| TheCosmin02 a răspuns:

"In ochiul Angelei se afla un pedofil"
se refera la pisoiul ala, ca zice ca iti fura informatiile,

nu te lua dupa ei am spus si mai devreme

| ItzBogdanMDFK a răspuns:

Este un zvon facut de un om idiot fara viata sociala. Outfit7 este o firma de top si daca ar fi adevarat nu ar mai exista nici firma si nici jocul. Ochii aceia reflecta lumina.

| VanessaLove04 a răspuns:

Stiu ca e prea tarziu dar....la mine in oras s-a furat un copil. Nu ma credeti? Am fost de faca cand a venit acel om. Cred ca era american. Eu veneam de la scoala si s-a auzit un motor de la motocicleta. Aceallarbat clar ca era american. A sunat la interfonul unui bloc din cartier iar cand a intrebat 'Cine e' acest pedofil a raspuns a

| VanessaLove04 a răspuns:

' I'm angela'........scuze, dar am apasat din greseala pe butonul ''''raspunde''

Ok. Daca nu ma credeti nu e treaba mea. O zi buna happy