| anonim_4396 a întrebat:

Ok, deci, că tot umblă vorba asta că în ochii Angelei ( Talking Angela ) e un pedofil, oare este adevărat? Adică eu nu ști sigur.
Și la comentariile aplicații zice cineva " Spune-i Angelei : You are a spy. Să vezi reacția ei... ". Ce reacție? Cum reacționează?
Mulțumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| Tarabostes a răspuns:

Cineva fara ocupatie a lansat zvonul si alti speriati il cred.

| Happyjump a răspuns:

Vrăjeală,nu mai crede tot ce auzi, nu e adevarat si nu reactioneaza cine știe cum

| LenoreVoldaren a răspuns:

Pot să te asigur că este o MARE PROSTIE! Este O MINCIUNĂ lansată probabile de un om invidios, handicapat mental și fără viață socială! Talking Angela este o aplicație super drăguță și care te învață limba engleză și te poți juca cu ea, de asemenea o mai poți și enerva sau lovi. laughing Eu am încercat mai multe "cuvinte cheie" gen spune-i "you are pedophile" și ea ori mi-a zis "What? I don't understand your language" (sau ceva de genul, că nu mai țin minte) sau mi-a răspuns, dar deloc la subiect, zicând chestii de modă, cum zice ea de obicei. Și în legătură cu ochii, așa sunt ochii ei, lucesc la lumină, nu-i nimic anormal la ei. Și apropo, Outfit7 este dezvoltator de top, este unul dintre cei mai bogați și cunoscuți dezvoltatori de jocuri din lume, deci este IMPOSIBIL să fie ceva murdar la mijloc, căci astfel s-ar fi ocupat poliția și restul de mult timp de caz. Deci, te asigur, Talking Angela e safe! happy

| alexfanmetin2 a răspuns:

Ma scuzati o clipa dar cum s-ar spune e o aplicatie malefica a iluminatilor de ce pentru ca
1Daca dai zoom si o clarifici pe ochi se vede o stradaa din Paris uneori pedofiilul
2Cel mai interesant spune-i Ilumnati dar mai corect nu stiu cum da mi-a aratat o prietena cum e treaba se aprinde lanterna si daca te uiti atent/a in lumina vezi triunghiul cu ochiul in el...

O sa mai caut... te tin la curent cu treaba...

A da sa nu uit cand te joci astupa camera de selfye te filmeaza...

| XoXoDrawings a răspuns:

Oh,Doamne! Voi inca n-ati aflat de photoshop? Acei copii au pus o poza cu ochii Angelei si poza lor cu un opacity mai scazut.Si.....gata! Toata lumea se sperie degeaba.

| XoXoDrawings a răspuns:

Aaa.....am uitat sa-ti spun.Toate aplicatiile sunt verificate de Magazin Play(detinut de Google). Deci nu ai de ce sa te sperii! In plus Outfit7 este si ea o firma.

Si daca te-ar vedea, crezi ca se uita fix la tine din miile de copii care se joaca in acelasi timp? Nu prea cred...

Oricum, nu ma joc pe Talking Angela.Mi se pare plictisitoare.Dar tu faci ce vrei.Crezi sau nu crezi.

| Lorand_Rettegi_1996 a răspuns:

Da, e adevarat eu mi-am descarcat Angela si am facut screenshot si cand am marit am vazut 3 copii