| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU!
E adevarat ca in jocul "Talking Angela" este in ochiul pisicii un pedofil? laughing Colega bea de banca a adus tableta ei la scoala ( fiindca are jocul neactualizat ) si a facut captura pe ecran. Bun, a intrat si cand am vazut imaginea, am ramas masca. Se vede pedofilul in ochiul ei.Si,plus ca pune intrebari personale. Daca afla unde stai, mai ales ca aplicatia are GPS, poate sa te fure/omoare/viola? laughing Asa am auzit. Si... Am mai auzit c-au fost rapiti pana acum 8 copii din toata lumea.
As vrea sa stiu daca e adevarat. Plus o explicatie logica. Vreau sa stiu daca chiar este ceva "macabru" in legatura cu jocul. Si Ginger am auzit ca-i la fel. Plus ca am vazut pe tableta. Colega mea "crede" ca jocurile astea au legatura cu Illuminati. Deci. E adevarat tot ce-am zis si am auzit?.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Tedy_Tedytzu_1995 a răspuns:

Nu e adevarat astea sunt niste prostii postate probabil de alte firme de jocuri deoarece sunt la concurenta si vor sa ii convinga pe copii sa nu mai joace...Nu crede prostiile astea!

1 răspuns:
| TechGuyTpu a răspuns:

You made my day laughing)))