| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Imi ia razna calculatorul deci cand il aprind se blocheaza si nu pot sa mai umblu pe el si cand il sting se aprinde la loc iarasi cand vreau sa navighez pe el se tot blocheaza si cand ascult muzica se intrerupe dati-mi voi o idee ce sa mai fac cu el va rog ma revansez

Răspuns Câştigător
| Ashenstar a răspuns:

Reinstaleaza windows sau alt driver pentru ca sunt mai mult ca sigur ca ai virus
este un tip de virus enervant si dispare cand reinstalezi windows
l-am avut si eu

| siminas a răspuns (pentru Ashenstar):

Mersi mult daer eu nu stiu sa instalez windosu tot altcineva mi la instalat si acum nu mai e in tara

1 răspuns: