| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Ajutor va rog ajutor de 2 zile incerc sa remediez aceasta eroare!
Stiu ca unii o sa-mi zica: "Ai hack de asta apare!". Dar nu e asa debia mi-a reinstalat windows-ul si nu am nimic decat Metin2 Ro.
De cand l-am insatalat am descarcat metin2 ro + GameForge live si nu a mers! Uitati un print!
http://uploadimage.ro/viewer.php?file=6990_eroare_metin2 _q9vt.jpg

3 răspunsuri:
| sorin579 a răspuns:

Incearca sa pornesti clientul cu starterul lui, nu cu cel de la gameforge.
Daca nu merge, sterge Hack Shieldu si lasa-l sa il descarce iar.

Sau instaleaza-l din nou.

| HellSoundAlex a răspuns:

E o eroare veche, mă mir că mai persistă, pur și simplu ai tu un fișier pe acolo care crede HShield-ul că este un hack

| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru HellSoundAlex):

Dar am scanat tot PC-ul cu bitdefebder su cu antimalwere si nu a gasit nimic straight face