| clawditzu a întrebat:

Am cumparat un Gamepad Serioux Phantom 2400 si nu stiu cum sa obtin vibratii in fifa 11.
Ma poate ajuta cinevA?

3 răspunsuri:
| MonkeyBoy a răspuns:

Incearca sa intri la setari si sa activezi vibratiile. Daca nu vibreaza nici atunci inseamna ca nu merg vibratiile sau nu ai. Mi-s-a intamplat si mie. Funda?

| clawditzu explică (pentru MonkeyBoy):

Vibratiile merg, le-am testat, dar nu functioneaza in joc, si nu stiu de unde sa le activez

| MonkeyBoy a răspuns (pentru clawditzu):

Pai intra acolo la ''control options,, si acolo daca ai gamepad-ul conectat o sa-ti dea sa schimbi vibratiile din off in on. Funda?