| Maryan_M.d._1995 a întrebat:

Am descarcat de curand un server sa:mp de pe net si cand deschid serverul in pc, dau sa se conecteze pe sa:mp (adresa: localhost) nu-mi merge. Stie cineva care e problema?
http://i.imgur.com/TLrEB1J.png
http://i.imgur.com/pL5tE1e.png

7 răspunsuri:
| Hazer a răspuns:

Ori ai IP Dinamic si de aia nu iti merge.
Incearca sa dezinstalezi S0b-ul si dupa aceea sa incerci iar.
Toate cele bune!

| AdyYy01 a răspuns:

1: Ai sob si asta inpiedica conectarea la el
Sau ai IP Dinamic la NET si daca ai acest lucru nu va merge servarul pentru ca ti se schimba mereu ip-ul

| Maryan_M.d._1995 explică (pentru AdyYy01):

AM dezinstalat sob si am ip static, totusi am aceeasi problema. Conteaza ce versiune am instalat la sa:mp?

| AdyYy01 a răspuns (pentru Maryan_M.d._1995):

Pai vezi tu conteaza ce versiune ai tu la SA:MP, dar si ce are versiune are servarul

| Maryan_M.d._1995 explică:

Am dezinstalat SOB si ip meu e static. Am aceeasi problema in continuare. Conteaza daca am sa:mp 3x 1-2?
Astept raspunsuri in continuare.

| Maryan_M.d._1995 explică:

Am dezinstalat Sob si am ip static. Conteaza ce versiune la sa:mp am ca eu o am pe x3 1-2. Astept si alte raspunsuri.

| Maryan_M.d._1995 explică:

Adyy te rog da-mi id tau de mes sa ma ajuti cu ceva.