| axelken a întrebat:

Am descarcat Fifa 2010 reloaded si dupa ce am jucat un sezon pe manager mode imi spune ca nu e jocul original. Cum il pot face?

3 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Salut.Fiecare optiune de la orice joc zice ca trebuie sa ai jocul original.Pai cum poti sa il obtii?
Trebuie sa il cumperi.Eu nu ti-as recomanda ca poti juca liber cu prietenii sau cu calculatorul.Nici mie nu-mi convine sa cumpar un joc original. Sper ca te-am ajutat

| axelken explică (pentru StoicaAndi):

Un baiat a reusit sa faca asta dar nu vrea sa imi spuna deci se poate

| StoicaAndi a răspuns (pentru axelken):

Mai exista o metoda dar e piratata si poti ajunge la inchisoare.Un prieten de al meu de 20 ani a ajuns la inchisoare pentru asta.Si sa fie sanatos baiatu ala intreaba-l pe el dai 20 de lei lui si iti spune(poate sa fie fals)Si mai bine platesti jocul cu 70 de lei sau cat o fi si iti merg toate optiunile nu numai manager mode.