| BubUDeCluj a întrebat:

Am downloadat un cod badboy de cs 1.6 si nu merge dupa ce dau load hack trebuie sa-l activez din consola sau ceva de genu? va rog ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| traie994 a răspuns:

Deci la hackul cod badboy trebuie sa il mai copiezi odata si acel hack iconul de la el sa il pui pe shorcatul de la cs in timp ce esti online la cs pe orice server, dupa inchizi cs si dai la calculator restart.Mie asa mi-a mers hacku asta funda?:X:X

| BubUDeCluj explică (pentru traie994):

Da funda mersi a mers

5 răspunsuri:
| traie994 a răspuns:

Cu placere

| BubUDeCluj explică (pentru traie994):

Auzi mai am ceva dde intrebat iau iconu de la badboy ala copiat nu? nu de la ala downloadat ca altfel nu vad de ce l-as mai copia te rog ca nu am inteles asta

| traie994 a răspuns:

Da de la ala copiat dar ce nu-ti mai merge?

| ديفيد_يونوت_1997 a răspuns:

Ce e ala shorcatul plz. va rog!