| andreiuu10 a întrebat:

Am Fifa 13 (cumpărat). şi mi-am făcut echipa în Ultimate Team. dar după ce am ieşit din joc şi am încercat să intru înapoi în Ultimate Team îmi dădea o eroare. că nu se poate conecta şi mă dă înapoi în meniul principal... ajutaţi-mă vă rog.

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai zi eroarea sigura cum scrie ca trebuie sa zica numele erori si ce scrie acolo

| andreiuu10 explică (pentru itsoft):

"We are sorry but there has been an error connecting to FIFA 13 Ultimate Team. You will be returned to the FIFA 13 Main Menu" Asta-i eroarea. sad help me

| itsoft a răspuns:

Acesta este eroare este din fabrica este ceva din joc nu de la fisiere sau de la altceva. este pur si simplu din joc cum lau creat.