| Vreoproblema a întrebat:

Am incercat sa mi descarc cut the rope pentru Samsung s5380.Ma ajuta ti si pe mine? dau funda.Dc imi gasiti site, as vrea sa fie gratuit.Eu am mai gasit dar sunt sub forma de apk.Imi puteti spune si mie ce este apk si cum pot sa downloadez jocul?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are cu Dragoste si sex?

| nairpic a răspuns:

Apk este formatul de fişier folosit pentru a distribui şi a instala aplicaţii software şi middleware pe sistemul de operare Android.Numai apk-ul il poti downloada apoi il instalezi din telefon