| keo123456789 a întrebat:

Am luat dystroy si am 2 probleme :

1. m-i s-au ster acele chestii de la cs
ex : new game find server option si quit

2. scrisul m-il da negru si nu pot citi caci eu joc un anumit cs care e mereu intuneric

va rog spuneti-mi cum sa repar asta

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| fcb1234 a răspuns:

Cel mai bun sfat este sa intrii in CSTRIKE si stergi config.cfg si totul revine la normal. asa fac eu si merge. nu trebuie reinstalat nimic. bafta

| ovydyu1992 a răspuns:

Nu asculta la TheRed ca nu exista acest fisier nnumit "destroy" deoarece destroyul consta in modificarea de catre adminul serverului respectiv a unor cifre din un fisier pe care nu il voi mentiona deoarece poti face o stricaciune si mai mare... Sfatul meu e sa dezinnstalezi CS-ul, apoi sa il stergi din directorul pozitiont(daca e cazul), iar apoi sa il reinstalezi.Nu exista alta cale...Te rog Funda?happy