| Zaking69 a întrebat:

Salut,tocmai mi-am luat cs si cand intru in el nu-mi apare meniul acela cu New game,Find server,Quit. Ultima oara cand am jucat salvasem la video OPENGL si de atunci imi face probleme, dar nu pot intra ca sa schimb. Uitati aici ss http://prntscr.com/fs1rmg

3 răspunsuri:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Dezinstaleazal si ia counter source e mult mai bun si la setari te voi ajuta eu

| Zaking69 explică (pentru georgeenglezu2016):

Eu vreau sa-l fac pe acesta sau macar daca il dezinstalez si-l iau iar sa mearga...

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Dezinstalezi si il instalezi iar dar in partitita D