| GulDan a întrebat:

Cine se pricepe la probleme legate de cs? Am o problema cand intru in cs nu mai apare nimic nicun scris...cum erau find server,new game,quit, etc.

3 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

Ai primit exterminated oh go on... Daca ai fi instalat nguard, nu s-ar fi intmplat dar acum nu mai ai ce face.
Trebuie sa instalezi alt cs, si exterminated-ul nu e la fel ca destroy happy. Adica trebuie neaparat instalat un alt cs, nu poti sterge un cfg si gata.

| Nadya21 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta. Dar din pacate nu ai alta alternativa decat sa dezinstalezi si sa instalezi cs din nou straight face... Funda plz?

| alexboyalexboy a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta d mai multe ori...cum zice Nadya21...nu cred ca ai ce sa faci decat sa reinstalezi cs-u