| Boss_Alex_1999_pwtV a întrebat:

Am minecraft pocket edition pe mobil si vreau sa intru pe servere de genu :mineplex, mcx.minecraft-romania.com.Bun atunci cand intru pe ele imi arata sa ma loghez.Cum imi fac register pe servere? dau funda celui care imi da raspunsul corect.Ca idee am ultima versiune de minecraft pocket edition 0.11.1.

Răspuns Câştigător
| Ryuunosuke a răspuns:

/register (parola) (confirmare parola)Gen scrii /register alex alexApp, e cumpărat minecraftul de pe tel?hee hee

1 răspuns:
| Boss_Alex_1999_pwtV explică:

Nu e free de pe aptoide