| Alex1510 a întrebat:

Am minecraft poket edition 0.15.6, as vrea sa stiu de ce nu imi megre mineplex. Nu sunt logat cu un cont xbox pe minecraft. Cand incerc sa intru pe server imi arata build terrain in continu. Mineplex nu e singurul server care nu imi merge, am incercat mii de servere, dar numai unul a mers, InPVP Nova (Id: play.inpvp.net). De ce nu imi merge mineplex si cum pot sa fac sa intru? (Am Lg G3 cu anroid 5.0)

1 răspuns:
| Sebaseba33 a răspuns:

Nu are nici o legătură ce telefon ai ci dacă ai jocul cumpărat și nu cred că îi ai cumpărat deoarece eu il am cumparat si e v0.16.1