| Bogdan_9316 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! click http://postimage.org/image/5mawxiizx/
cum scap de eroarea asta sau de ce imi apare? Cum o pot rezolva

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Aceasta eroare apare atunci cand Dissembler Lib.dll nu este extras în același folder ca și restul fisierelor.Este cel mai probabil cauzată de Antivirusul tau! adauga-l la lista albă, sau exceptii. Este detectat, deoarece este un instrument comun de hacking.

Asigura-te că ai NET 2.0 SP2 instalat, nu versiunea RTM. Practic, asigura-te că NET 2.0 este cea mai recentă. NET versiunea 2.0. Sau ai putea actualiza la NET 4.0.

Cred ca e cam tot ce trebuie sa stii, daca te ocupi cu treburi denastea murdare, conform informatiilor pe care ti le-am dat ar trebui sa stii sa rezolvi problema.

4 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Eroarea asta, din cate stiu este strans legata de Keylogger, ori ai incercat sa folosesti un keylogger si nu ai facut bine ce trebuia(cel mai probabil) ori ai un keylogger(putin probabil), tu stii mai bine.Retine ca unele keyloggere sunt virusi in adevaratul sens al cuvantului care te iti afecteaza si tie PC-ul!

| Bogdan_9316 explică (pentru CristianCRS):

Si cum pot rezolva eroarea asta?

| Bogdan_9316 explică (pentru CristianCRS):

Da am folosit un program. Dar cum pot rezolva problema asta?

| CristianCRS a răspuns:

Sincer sa fiu nu prea am gasit rezolvari, de fapt le-am gasit dar sunt in limba rusa, araba etc. Sincer sa fiu si daca stiam nu stiu daca ti-as fi spus ...nu am o parere prea buna despre persoanele care folosesc astfel de programe(hackeri doar in mintea lor)... O sa ma mai documentez si daca aflu ceva ma gandesc daca sa te ajut.