| mihaizza a întrebat:

La minecraft imi da crash report, Ce sa fac?
Funda din tot sufletul

4 răspunsuri:
| Skilline2012 a răspuns:

Ce eroare iti da?
Daca ai moduri du-te in. minecraft si sterge pe rand fiecare mod sa vezi care nu e potrivit cu versiunea sau e bug-uit.
Daca e ceva cu Open GL hardware accelerator updateaza driverele placii video.
Daca da eroare ca ai prea putina memorie ram intra la profile edit, bifeaza "JVM Arguments" si unde scrie min inlocuieste cu 1, iar la max cu 2000 sau cat ai tu.
De asemenea, asigura-te ca ai Java instalat.

| ItzBogdanMDFK a răspuns:

Reinstaleaza minecraftul si da update la Java.

| mihaizza explică:

Nu ma lasa sa updatez placa video
imi da
Windows has determined the driver software for your is up to date.

| mihaizza explică:

Imi da si The best driver software for your device is up to date.