| Emmy2013 a întrebat:

De ce imi da crash report la minecraft? Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Moraru_Claudiu_Remus_1976 a răspuns:

Sa contactezi Mojang sau sa incerci sa aflii ce a cauzat problema. Fara prea multe informatii legate de problema, nu stiu ce sa fac.De acea incearca sa cauti pe internet raspunsuri sau da-mi mie informatiile despre eroare si poate gasesc o solutie.

| Denis_Mosulet_1995 a răspuns (pentru Moraru_Claudiu_Remus_1976):

Am si eu nevoie de ajutor pot sa iti dau informatile!?

| Moraru_Claudiu_Remus_1976 a răspuns:

Pai ce se intampla cand apesi pe play la launcher? Ce scrie la crash report? Ai incercat sa bagi pe google tot crash reportul? La mine merge la unele jocuri si poate gasesti o solutie pe internet.Ai incercat sa reinstalezi jocul? Se gaseste in in zona in care ai instalat windowsul (c:\). Sunt o gramada de factori.