| Pothora_Madalin_1999 a întrebat:

Am o intrebare minecraft sau cs, si vreau si motive.Dau funda la cel mai sincer raspuns!

3 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Minecraft sau CS.
CS are o gramada de actiune si te tine in suspans de unde vine.
Este un joc care se joaca pe plan Mondial (Rusia,Romania,Franta, Chinezi, Japonezi, Coreeni, Britanici, etc). Si cauti o gramada de experienta cat in joc si cat de agil esti tu.
Acesta este pentru oameni care au intre 10-35 de ani care joaca.
In cs sunt multe servere de gen (zombii, MOD, Zombii MOD, etc.) care o sa iti placa.

Minecraft este o lume de aventura, un joc deschis de aventura cu cladirii pe care se poate juca de unul singur sau in multiplayer.
Jucatorii aduna resurse pentru a supravietui monstrilor care vin pe timp de noapte, şi pentru a construi case şi creaţii. Orice v-ati pune in minte, aveti posibilitatea să proiectati si sa creeze in acest joc.
Acesta este folosit în proiecte de constructii sociale, precum si în multe scoli din întreaga lume.
Copii tineri de minim 3 ani sunt în masura să joace Minecraft. Multe familii sunt foarte fericite de a avea un joc creativ şi distractiv sa se joace impreuna.

Opinia mea este mai bine te joci CS decat minecraft.

| Pothora_Madalin_1999 explică (pentru Mihail2020):

Ok o sa-ti dau funda daca peste un timp nu o sa fie alte raspunsuri si mai sincere

| Editza21 a răspuns:

Minecraft frate pentru ca in el poti face ce vrei